Praca ASYSTENT GEODETY Giżycko kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT GEODETY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Giżycko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: giżycki

Zawód: technik geodeta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.05.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Gdańska 11, 11-500 Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV. Prosimy nie przesyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP. Oferta wyłącznie dla osób po 30 r.ż. zarejestrowanych w PUP w Giżycku.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: giżycki

Gmina pracodawcy: Giżycko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Giżycko

Adres strony pracodawcy: progis.com.pl

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik geodeta*