Praca ASYSTENT PRAWNY - APLIKANT ADWOKACKI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
sporządzanie projektów umów, pism procesowych, zastępowanie adwokata w sądzie, uczestnictwo w spotkaniach z Klientami, prowadzenie spraw kancelaryjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY - APLIKANT ADWOKACKI

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doswiadczenie zawodowe staż w kancelarii adkokackiej, stosowanie prawa w praktyce, dobra, teoretyczna znajomość prawa

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY - od 2 500 PLN

prace remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

sprzedaż art. wielobranżowych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Głogów (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Trzcianka (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 2 000 PLN

Magazynier - kierowca
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Dopiewiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Puławy (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Gniezno (wielkopolskie)

KRAWIEC (Z) - do 1 850 PLN

szycie firan i zasłon, obsługa klienta, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 800 PLN

Przewóz kontenerów, załadunek i rozładunek. Transport pojazdem powyżej 3,5 t (pojazd hakowy).
HAMBURGER RECYCLING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-06 - Kraków (małopolskie)

TRAKOWY - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWANIE MATERIAŁU, MANIPULACJA SUROWCA TARTACZNEGO, PRZECIERANIE TARCICY, SZTAPLOWANIE, SPRZĄTANIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE TECHNICZNE, ZNAJOMOŚĆ GATUNKÓW DREWNA I ICH WŁAŚCIWOŚCI, KURS OBSŁUGI TRAKA, 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa stanowiska pracy, przyjmowanie i wydawanie towarów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Oświęcim (małopolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Sejny (podlaskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Borzytuchom (pomorskie)

SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

przygotowywanie dokumentów w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, przygotowywanie dokumentów w sprawach dotyczących odbierania odpadów komunalnych, przygotowanie dokumentacji na wycinkę drzew, zakładanie teczek aktowych zgodnie z instrukcją kancelaryjną, przygotowywanie dokumentów do archiwum zakładowego;
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ANALITYK BIZNESOWY, SPECJALISTA - od 5 500 PLN

- operacje na danych pochodzących z różnych środowisk raportowania oraz prowadzenie analizy i graficznej prezentacji danych (w MS Excel i MS PowerPoint)- identyfinacja nieprawidłowości w raportach i aktywne wprowadzanie poprawek i zmian procesowych- aktywne wsparcie modyfikacji procesów- regularna komunikacja z partnerami biznesowymi ws. wymagań dotyczących procesów- dokumentacja wymagań biznesowych, w tym kontroli wokół tych procesów - współpraca z innymi członkami zespołu, partnerami biznesowymi
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Zabierzów (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów ciężarowych i naczep
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Sędzinko (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Sokołowiec (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN LEŚNYCH - od 2 000 PLN

operowanie maszna leśna przy zrywce drewna
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Czarnów (lubuskie)

Obsługa klientów, zamawianie, przyjmowanie i sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK EKONOMISTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Świętajno (warmińsko-mazurskie)

1735U - MECHANIK - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Tomaszów (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn do produkcji karmy
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Malbork (pomorskie)

PRACOWNIK DO OSBŁUGI SIŁOWNI - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wydawanie karnetów. Zawieranie umów i sprzedaż karnetów. Zapoznanie nowych członków z regulaminem i sprzętem na siłowni. Pozyskiwanie nowych członków (interent, telefon), utrzymanie porządku w siłowni.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

praca na magazynie, dostarczanie towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Bieżuń (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

Poznanie zasad właściwego sporządzania dokumentów rekrutacyjnych. Nauka obsługi kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia. Pomoc: w udzielaniuzainteresowanym informaci dotyczących kryteriów na studia. Pomoc w obsłudze poczty elektroniocznej w zakresie rekrutacji.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Konin (wielkopolskie)