Praca ASYSTENT PRAWNY - APLIKANT ADWOKACKI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
sporządzanie projektów umów, pism procesowych, zastępowanie adwokata w sądzie, uczestnictwo w spotkaniach z Klientami, prowadzenie spraw kancelaryjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY - APLIKANT ADWOKACKI

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doswiadczenie zawodowe staż w kancelarii adkokackiej, stosowanie prawa w praktyce, dobra, teoretyczna znajomość prawa

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA (REF. ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż) - od 1 850 PLN

Przyjmowanie rezerwacji, przygotowywanie ofert pobytowych, meldowanie gości, obsługa sal konferencyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Koszalin (zachodniopomorskie)

REFERENT BIUROWY - od 1 850 PLN

pomoc w pracach biurowych, sporządzanie pism
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Bytom (śląskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Dębowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Wierbka (śląskie)

OPERATOR MASZYNY DO PRODUKCJI SIATKI OGRODZENIOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do produkcji siatki ogrodzeniowej
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Ulan Mały (lubelskie)

kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Jaworzno (śląskie)

LAKIERNIK/ POMOCNIK LAKIERNIKA - od 1 800 PLN

obmywanie elementów, szlifowanie, matowanie, oklejanie, polerowanie, pakowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Rawicz (wielkopolskie)

ADMINISTRATOR DS. PLANOWANIA I ZAMÓWIEŃ - od 2 000 PLN

przygotowanie wszelkiej dokumentacji związanej z procesem planowania i realizacji zamówień publicznych. Współpraca z wszystkimi działami operacyjnymi w polsce, UK i w Chinach. Organizacja i monitoring wysyłek. Monitoring zgodności realizacji produkcji z planem produkcyjnym. Wsparcie w komunikacji polsko-chińsko-angielskiej z uwzględnieniem tłumaczenia dokumentów produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK AUTO MYJNI - od 1 600 PLN

Czyszczenie karoserii samochodów, pranie tapicerki, konserwacja auta, Dyspozycyjność 8-20
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Sierpc (mazowieckie)

SORTOWACZ JAJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Poniatowo (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY DO PRACY W SADZIE - do 1 850 PLN

Prace pielęgnacyjne przy drzewkach oraz zbiorze owoców.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Grzymkowice (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI LADY CHŁODNICZEJ I SZAF MROŹNICZYCH - od 1 850 PLN

zamawianie towaru, obsługa klienta, wykładanie,i układanie i ustawianie towaru w ladzie chłodniczej iszafach mroźniczych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

wg załacznika
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Chojnice (pomorskie)

PRACOWNIK STACJI DEMONTAŻU - 997,4 PLN

demontaż pojazdów złomowanych,demontaż podzespołów,wycinanie elementów szyb pojazdów,rozbiórka na czynniki pierwsze podzespolów.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Długobórz Drugi (podlaskie)

(IŁŻA) - ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Iłża (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej, odczytywanie oryginalnych receptur oraz nazw produktów.Wymagany zdany egzamin wewnątrzzakładowy ze znajomości kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA/ PO STAŻU - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Terpentyna (lubelskie)

INŻYNIER SERWISU - od 2 000 PLN

Wsparcie techniczne wykonawców, klientów, tworzenie instrukcji, kontrola wykonawców, uzgodnienia realizacyjne w obszarze jakości i kosztów.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

FREZER MANUALNY - od 2 080 PLN

Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Praca na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Kraków (małopolskie)

STAŻ/PO WER/ - ASYSTENT SPEDYTORA - 997,4 PLN

obsługa giełd transportowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 1 750 PLN

sprzątanie, mycie podłóg, odkurzanie (supermarket lub galeria handlowa); praca w godz. 6-13
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Piaseczno (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - do 1 850 PLN

Obsługa kuracjuszy, podłączanie do aparatury szprzętu rehabilitacyjnego.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kotla (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

obsluga programow sprzedażowychm obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Oleśnica (dolnośląskie)