Praca ASYSTENT PRAWNY - APLIKANT ADWOKACKI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
sporządzanie projektów umów, pism procesowych, zastępowanie adwokata w sądzie, uczestnictwo w spotkaniach z Klientami, prowadzenie spraw kancelaryjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY - APLIKANT ADWOKACKI

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doswiadczenie zawodowe staż w kancelarii adkokackiej, stosowanie prawa w praktyce, dobra, teoretyczna znajomość prawa

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

opieka i wsparcie dorosłych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Suwałki (podlaskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie tynków w budynkach i innych budowlach z różnych rodzajów zapraw, naprawianie tynków, praca na terenie kraju + delegacje na Ukrainę, wyżywienie i zakwaterowanie we własnym zakresie
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Rzeszów (podkarpackie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

zapoznanie z działaniem firmy, przyjmowanie zamowień, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego, układanie bukietów ze sztucznych i żywych kwiatów, wieńców z żywych i sztucznych kwaitów, stroików okolicznościowych z żywych i sztucznych kwiatów, wystawianie faktur dla klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA KASJER - od 2 050 PLN

sprzedaż towarów spożywczo-przemysłowych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Milicz (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace administracyjno - biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 437,5 PLN

Prace gospodarcze, porządkowe, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Żukowice (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW - od 2 060 PLN

szukanie nowych dostawców
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Łapy (podlaskie)

MURARZ- 1 OSOBA - od 1 850 PLN

prace murarskie i tynkarskie. praca na budowach w Częstochowie i powiecie częstochowskim
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Częstochowa (śląskie)

PIONKI-NAUCZYCIEL - od 2 000 PLN

Prowadzenie zajęć z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Pionki (mazowieckie)

OPERATOR MYJNI - od 1 850 PLN

obsługa myjni samochodowej
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Warszawa (mazowieckie)

BARMAN - 997,4 PLN

przygotowanie napojów itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

1. Szkolenie na stanowisku.2. Przyjmowanie i sprzedawanie towaru w bufecie.3. Przygotowywanie dań barowych.4. Dystrybucja z kuchni zestawów obiadowych.5. Wydawanie i sprzedawanie posiłków w stołówce.6. Wykonywanie czynności pomocniczych w kuchni.7. Zmywanie naczyń.8. Utrzymanie porządku a stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łęczyca (łódzkie)

STOLARZ - 997,4 PLN

stolarz
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Praca w ochronie.Pilnowanie budowy.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- oferta stażu realizowana ze srodków ( Algorytm). Wymagania: wykształcenie średnie ogólne, wyższe, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 351 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego w transporcie międzynarodowym na terenie UE. Prowadzenie ciągnika siodlowego z naczepą typu "firanka" i muldą do przewozu stali. Zabezpieczenie ładunku, udział w załadunku, dokonywanie drobnych napraw i czynności konserwacyjnych w pojeździe, wymiana kół w przypadku awarii. Wypełnianie dokumentów przewozowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Nowa Sól (lubuskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie konstrukcji ram przyczepek samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Ceranów (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Kompletowanie wysyłek, prace magazynowe, obsługa kolektora danych MobiPad MT40-2D, zbieranie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Łódź (łódzkie)

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Częstochowa (śląskie)

CIEŚLA - do 1 750 PLN

Wykonywanie szalunków, ław fundamentowych, ścian żelbetowych, słupów, podciągów i schodów
kontakt przez PUP - 2015-05-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC INKASENTA - 997,4 PLN

pomoc inkasenta
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Wąsosz (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

OBSŁUGA GOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Świdnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

Staż w Agencji Handlu Reklamy i Consultingu SCAN duo. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 48 (I piętro).
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Kielce (świętokrzyskie)

TELEMARKETER - od 1 850 PLN

wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów firmy, wprowadzanie danych do bazy
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Wysokie Mazowieckie (podlaskie)