Praca ASYSTENT DS. TECHNICZNYCH (S) Tarnów kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DS. TECHNICZNYCH (S)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Przygotowywanie dokumentacji projektowej, technicznej, dokumentów związanych z wysyłką paneli fotowoltaicznych oraz innych komponentów, ofert sprzedażowych, wykonywanie innych prac biurowych

Data publikacji: 2016-06-14

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie dokumentacji projektowej, technicznej, dokumentów związanych z wysyłką paneli fotowoltaicznych oraz innych komponentów, ofert sprzedażowych, wykonywanie innych prac biurowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. TECHNICZNYCH (S)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 19.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta stażu w ramach projektu młodzi na start II PO WER przeznaczona dla osób do 29 roku życia. Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne. Praca w Tarnowie w godz. 8.00-16.00. Zakres obowiązków: przygotowywanie dokumentacji projektowej, technicznej, dokumentów związanych z wysyłką paneli fotowoltaicznych oraz innych komponentów, ofert sprzedażowych, wykonywanie innych prac biurowych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Pl. Gen. J.Bema

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy