Praca ASYSTENT DYREKTORA Gdańsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DYREKTORA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: asystent dyrektora

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent dyrektora

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

PRACE BIUROWE I ADMINISTRACYJNE
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywyanie posilków
kontakt przez PUP - 2015-08-31 - Ujście (lubelskie)

FRYZJER DAMSKO- MESKI (S) - 997,4 PLN

Strzyżenie damskie oraz męskie, czesanie fryzur okolicznościowych, koloryzacja włosów, wykonywanie trwałej ondulacji, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Tuchów (małopolskie)

SPRZEDAWCA-OBSŁUGA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta salonu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Rawicz (wielkopolskie)

KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 12 500 PLN

Wykonywanie testów analiz dla klienta. Zapewnienie bezpieczeństwa informacji, zarządzania ryzykiem lub usług konsultacyjnych w zakresie zgodności dla klientów firmowych. Zapewnienie konsultacji dotyczących jednego lub więcej kluczowych obszarów usługowych, monitorowanie i opieka mentorska nad młodszymi konsultantami w miarę potrzeby.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz artykułów
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Wysoka (wielkopolskie)

TECHNIK MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ - 997,4 PLN

praca mechanika urządzeń i maszyn
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Lubawka (dolnośląskie)

POZOSTALI SPAWACZE I POKREWNI - od 2 000 PLN

Spawanie metodą Tig nierdzewnej stali Obróbka stali nierdzewnej.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Samorządki (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 400 PLN

Praca polega na przyjęciu towaru na magazyn, rozlokowanie artykułów na magazyn, kompletacja zleceń, przygotowanie zleceń do wysyłki – cała dystrybucja magazynowa.umowa zlecenie na czas nieokreślony
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kobierzyce (dolnośląskie)

REFERENT - STAŻYSTA - 997,4 PLN

kserowanie dokumnetów, zapoznanie się z obiegiem poczty, przepisywanie pism i decyzji na komputerze, maszynie do pisania, zapoznanie się z szatą graficzną pism, zapoznanie się z z obsługą centrali telefonicznej i faxem, obsługa stron, zakładanie teczek
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Pszczyna (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 2 000 PLN

Praca w kuchni, przy przygotowywaniu posiłków i przy barze.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY SERWISOWY - od 2 300 PLN

Rozkładania ryby na taśmach, przyjmowanie surowca, załadunek, rozładunek skrzynek, dźwiganie ciężarów powyżej 30 kg, pchanie/ciągnięcie wózków pow. 100 kg
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PSYCHOLOG - 2 265 - 3 109 PLN

Opieka psychologiczna, diagnozowanie sytuacji wychowawczych ucznia, określanie odpowiednich form pomocy psychologicznej
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

Technik farmaceutyczny
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Wałcz (zachodniopomorskie)

OPERATOR POGŁĘBIARKI SSĄCEJ - od 1 850 PLN

obsługa pogłębiarki ssącej do wydobywania piasku
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Smardzewice (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI SYRYJSKIEJ - od 12 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI SYRYJSKIEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE GASTRONOMICZNE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI SYRYJSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, 4 MIESIĄCE DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REFERENT DS. ADMINISTARCYJNYCH (S,30+) - 997,4 PLN

Obsługa administracyjna i organizacyjna sekretariatu, zarządzanie obiektem informacji i dokumentów, organizacja seminariów, targów i udział w nich, opracowywanie i kompletacja ofert handlowych, opracowywanie materiałów do prezentacji i reklam, organizacja spotkań i wyjazdów słuzbowych, samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Tarnów (małopolskie)

DORADCA KLIENTA ST FP (M) - 997,4 PLN

- zapoznawanie się z dokumentami,- archiwizacja dokumentów,- kopertowanie i wysyłanie korespondencji,- telefonicznie informowanie osób bezrobotnych o organizowanych giełdach pracy i spotkaniach organizacyjnych,- bieżąca pomoc przy obsłudze klienta,- obsł. urządzeń biurowych,- pomoc przy organizacji giełd pracy i spotkań informacyjnych,- informowanie pracodawców o skierowanych do nich usługach rynku pracy,- archiwizacja dokumentów,- udzielanie informacji o szkoleniach,- informowanie osób zakwalifikowanych na szkolenia indywidualne,- telefoniczne informowanie osób bezrobotnych o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- telefoniczne wzywanie osób bezrobotnych w spr. dot. złożonych wniosków,- bieżąca pomoc przy obsłudze Klienta,- tel. informowanie Pracodawców o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- tel. umawianie Pracodawców na spotkania w spr. dot. złożonych wniosków,- przekazywanie dokumentów do właściwych komórek organizacyjnych Urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 400 PLN

negocjacje z dostawcami odzieży w tym również z dostawcami wietnamskimi, przygotowywanie i zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST POWER - 997,4 PLN

- obsł. urządzeń biurowych,- prowadz. kalendarza spotkań,- umawianie spotkań,- obsł. korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łódź (łódzkie)

Obsługa klienta, przygotowanie produktów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wiśniówka (świętokrzyskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - 997,4 PLN

Fryzjer damsko - męski
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

Proste szycie firan, obsługa na slepie.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Prudnik (opolskie)

sprzedaż stolarki okiennej
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Lipsko (mazowieckie)

1888U SEKRETARKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Radom (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed