Praca ASYSTENT Olsztyn Warmińsko-Mazurskie Biuro Planowania Przestrzennego

Pstrowskiego 28b, 10-602 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
uczestniczenie w wykonywaniu zadań w ramach sporządzanych w biurze opracowań i dokumentów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztyn

Zawód: geograf

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejetność redagowania tekstu w formie zwartej, logicznej, klarownej, syntetycznej oraz umiejętność konstruowania rysunków i map, umiejętności analityczne w odniesieniu do problematyki planowania regionalnego, szczególnie analizy dokumentów eksperckich różnych branż orazformułowania wniosków z analiz, umiejętność myślenia koncepcyjnego i syntetycznego oraz podejmowania wyzwań w różnorodnych zagadnieniach planistycznych,znajomość przepisów prawa w zakresie planowania przestrzennego ,samorządu województwa, kodeksu postępowania administracyjnego, kreatywność , samodzielność, umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, umiejętność komunikacji społecznejwykształcenie -geografia

Nazwa pracodawcy:
Warmińsko-Mazurskie Biuro Planowania Przestrzennego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: `

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Pstrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 28b

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: geograf