Praca ASYSTENT DS. HANDLU I PROMOCJI Kozery kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kozery, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Kontakt z dostawcami i odbiorcami chińskojęzycznymi. Dbałość o ekspozycję towarów. Dbałość o dostępność towarów w sklepie. Planowanie i rozliczenie. Obsługa klientów i kasy fiskalnej. Kompletowanie dokumentów. Raportowanie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system pracy: równoważny

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. HANDLU I PROMOCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kozery

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Zawód:
pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Data zakończenia pracy: 15.12.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: chiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Daleka 11A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Daleka

Numer budynku pracodawcy: 11A

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż detaliczna i hurtowa odzieży

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1