Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Kamienna Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: praca w biurze rachunkowym

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamienna Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 3 500 PLN

Przewóz towarów na terenie województwa pomorskiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż środków chemicznych, metkowanie towarów, dbanie o rośliny i ich ekspozycję
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU / KLUBIE DZIECIĘCYM - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Kiełczygłów (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Czesanie, strzyżenie, farbowanie, dobór fryzury i koloru, mycie głowy, czesanie i odkażanie narzędzi.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Twardogóra (dolnośląskie)

STARSZY TECHNOLOG DS. OPAKOWAŃ II - do 13 000 PLN

Prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych z zakresu opakowań kartonowych dla strategicznych platform produktowych. Doskonała znajomość technologii i poszerzanie portfolio opakowań. Przygotowanie planów i mierzenie ich skuteczności. Opracowanie strategii IP dla platformy i oceny portfolio projektu w ramach tej strategii. Stworzenie sieci z istniejącymi partnerami, a także opracowanie nowych dostawców w związku z zamówieniami. Szukanie nowych pomysłów odpowiednich do 3 kategorii opakowań: czekolada, ciastka, gumy, wprowadzanie istotnych innowacji, w tym ulepszenia materiałów, procesów wspomagających oszczędność kosztów i poprawy efektywności. Zapewnienie wszystkich istotnych wymogów bezpieczeństwa i prawnych (certyfikacji itp.) przed rozpoczęciem produkcji. Miejsce pracy: Fabryka Czekolady, ul. Czekoladowa 1, Biealny Wrocławskie.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 925 PLN

Blacharz samochodowyw pierwszej kolejności bedzie skierowana osoba odbywająca staz u tego pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Paterek (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 400 PLN

WYKONYWANIE ZLECEŃ, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA KLIENTÓW, WYSTAWIANIE FAKTUR, OBSŁUGA KLIENTÓW HURTOWYCH I DETALICZNYCH Z WIETNAMU, OTWARTOŚĆ NA KLIENTA, ROZPATRYWANIE REKLAMACJI, DBANIE O PORZĄDEK, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP, ZNAJOMOŚĆ MAREK ZAGRANICZNYCH.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Magdalenka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Miechów (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - do 14 PLN

Budowlane oraz remontowe prace wykończeniowe. Wykształcenie średnie zawodowe budowlane. Doświadczenie zawodowe min. 3 lata na podobnym stanowisku. Znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego na poziomie podstawowym mile widziana.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Marki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Jedlicze (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu; prowadzenie gospodarki materiałowej; realizowanie zamówień klientów; rozliczanie i fakturowanie klientów; prowadzenie samochodu służbowego.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kąty Węgierskie (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY/ PRASOWACZ (Z) - do 1 850 PLN

Prace na linii produkcyjnej klockow hamulcowych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Tarnów (małopolskie)

SALOWA - od 1 850 PLN

utrzymywanie w czystości sal chorych, przeprowadzanie dezynfekcji pomieszczeń i sprzetu, okresowe mycie okien i dzrzwi, zmywanie i wyparzanie naczyń po posiłkach
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Szamotuły (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu - dział handlowy.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, z ustalonym II profilem pomocy, kwalifikujących się do udziału w projekcie RPO.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

DZIENNIKARZ (S) - 997,4 PLN

Szkolenie BHP, warsztaty zapoznawcze, tworzenie materiałów dziennikarskich (wywiad, felieton, dokument), sprawność komputerowej obróbki dźwięku, znajomość spraw dotyczących miasta, regionu, polityki, szacunek dla firmy i pracy, obsługa sprzętu dziennikarskiego, pomoc w działalności marketingowej, bieżące sprawy radia, obsługa konferencji, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Tarnów (małopolskie)

OBSŁUGA URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Grodków (opolskie)

KONSTRUKTOR - MECHANIK - od 4 200 PLN

konstruktor - mechanik
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wałcz (zachodniopomorskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI LAMINATÓW POLIESTROWYCH (S) - 997,4 PLN

wykonywanie elementów z żywic poliestrowych, obsługa wykonywanych elementów, przygotowanie form do produkcji.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Niedomice (małopolskie)

OPERATOR TECHNICZNY LINII - od 2 000 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Garwolin (mazowieckie)

MALARZ - od 1 850 PLN

MALOWANIE POMIESZCZEŃ, GIPSOWANIE ŚCIAN, MONTAZ STOLARKI
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Skierniewice (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 950 PLN

-przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-27 - Ostrołęka (mazowieckie)

POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO - od 2 200 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych z zakresu blacharstwa samochodowego, montaż, demontaż elementów uszkodzonych, naprawa zabezpieczeń antykorozyjnych, wykonywanie oględzin i pomiarów itp.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Stare Bielice (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI (PRACA TYMCZASOWA) - do 10 PLN

Inwentaryzacje w marketach. Praca dorywcza!
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Chorzów (śląskie)

MONTER MEBLI ( - 12 - 15 PLN

Produkcja i montaż mebli wg zleceń klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Józefów (mazowieckie)