Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Lublin KATARZYNA GOŁKIEWICZ

Stanowisko: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, prowadzenie dokumentacji, rejetrowanie pacjentów, przygotowanie stanowiska pracy stomatologa, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, itp.Wykształcenie min. średnie medyczne (policealne) - asystentka stomatologiczna. Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku. Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Data publikacji: 2016-02-25

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Pracodawca: KATARZYNA GOŁKIEWICZ

WERTERA 44, 20-713 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, prowadzenie dokumentacji, rejetrowanie pacjentów, przygotowanie stanowiska pracy stomatologa, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, itp.Wykształcenie min. średnie medyczne (policealne) - asystentka stomatologiczna. Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku. Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Asystentka stomatologiczna* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: KATARZYNA GOŁKIEWICZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: WERTERA

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.02.2016