Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Garwolin kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-01-26

Lokalizacja: Garwolin (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Garwolin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK SAMOCHODÓW K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 950 PLN

dostarczanie posiłków-catering
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Lublin (lubelskie)

PORTIER - od 1 850 PLN

Kontrola ruchu osobowego, patrolowanie obiektu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Częstochowa (śląskie)

SPECJALISTA DYSTRYBUCJI TURYSTYKI - POMOC - 997,4 PLN

Pomoc w obsłudze biura turystycznego
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Szamotuły (wielkopolskie)

TECHNIK INFORMATYK ST(POWER) - 997,4 PLN

- wsparcie gości oraz współpracowników w rozwiązywniau problemów technicznych- kompleksowa obsługa gości konferencyjno-bankietowych zgodnie z najwyższymi standardami marki
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Łódź (łódzkie)

KRAWIEC - od 2 300 PLN

wykonywanie poprawek krawieckich, projektowanie odzieży zgodnie z własnym pomysłem lub wymaganiami klienta, ustalanie wymiarów, wycinanie poszczególnych elementów stroju z materiału, szycie ubrań, dobór odpowiednich tkanin, narzędzi i sposobów szycia, wycena tworzonych ubrań
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klientów sklepu.Obsługa kasy fiskalnej.Naliczanie marży na towarach handlowych.Wykładanie towaru na półkach.Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Mroczków (świętokrzyskie)

FRYZJER - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Sprzątanie terenu szkoły.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Gdańsk (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - do 1 850 PLN

Wykonywanie remontów interwencyjnych dróg usuwanie przeszkód na drodze, wycinka krzaków, sprzątanie pasów drogowych, naprawa i wymiana uszkodzonych znaków.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Włodawa (lubelskie)

CIEŚLA - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Warszawa (mazowieckie)

STAJENNY - od 925 PLN

czyszczenie stanowisk, wyprowadzanie koni na pastwiska, inne prace gospodarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Wólka Pęcherska (mazowieckie)

RPO OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - 997,4 PLN

Staż EFS RPO dla osób powyżej 50 roku życia, nauka obsługi maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 900 PLN

naprawa elektryki samochodowej
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Świerklany Dolne (śląskie)

WOŹNA - 997,4 PLN

Wydawanie posiłków, sprzątanie pomieszczeń I zmiana
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Odolanów (wielkopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY OBRÓBKI KAMIENIA - 997,4 PLN

Nauka: obsługi maszyn do obróbki kamieni, montażu elementów kamiennych, obsługi klientów.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Konin (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Mycie głowy, zapoznanie się z kosmetykami przeznaczonymi do różnych rodzajów włosów, nauka nakręcania na wałki, nauka modelowania, nauka koloryzacji, nakaldanie farb oraz balejazeu, nauka czesania różnych fryzur.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Bolesławiec (dolnośląskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - do 2 000 PLN

obróbka świeżego mięsa
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK - od 2 000 PLN

Sprzątanie ulic miasta.
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Dobrcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Przyjmowanie i rejestracja wniosków, wprowadzanie wniosków do programu, wykonywanie czynności biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Gnojnik (małopolskie)

EKONOMISTA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Ostrołęka (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Przygotowanie produktów,obieranie warzyw,sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Twardogóra (dolnośląskie)