Praca ASYSTENT ADMINISTRATORA BUDYNKU (PROGRAM REGION) Sopot kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ADMINISTRATORA BUDYNKU (PROGRAM REGION)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sopot

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sopot

Zawód: administrator nieruchomości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Progra Regionalny

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Kołłątaja 8, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Kołłątaja

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator nieruchomości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera, przyjmowanie i zamawianie towaru, zajmowanie się ekspozycją, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Podłęże (świętokrzyskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

częste wyjazdy służbowe, utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m. in. z Wietnamu, organizowanie sprzedaży towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI KUCHARZE - od 1 750 PLN

Przygotowaniemiejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, obieranie, krojenie, szatkowanie, siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza, czyszczenie sprzętu kuchennego, stołów, podłóg, maszyn, doraźna pomoc szefowi kuchni
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Piła (wielkopolskie)

OBSŁUGA STANOWISK PRÓB CIŚNIENIOWYCH - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Grodków (opolskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH - 1 850 - 2 000 PLN

Instalowanie, serwisowanie i konserwacja systemów alarmowych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn stolarskich;- przygotowywanie surowego materiału do obróbki;- szlifowanie, cięcie, oklejanie, frezowanie elementów;- kontrola jakości.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Kokoszkowy (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - BRANŻA DROGOWA - od 1 850 PLN

robotnik budowlany - branża drogowa
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Poznań (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Liszki (małopolskie)

INŻYNIER ORACLE SOA - do 8 000 PLN

przygotowywanie dokumentacji, implementacja i testowanie serwisów SOA, samodzielny kontakt z klientem w celu uzgodnienia wymagań
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Kopanino (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

Praca przy pakowaniu i zabezpieczaniu towaru na czas transportu, zapoznanie się z metodyką przygotowania produktów przemiału zbóż do transportu odbiorców, prace przy załadunku uprzednio zabepieczonego na czas transportu towaru, wykonywanie prac porządkowych po dokonaniu załadunku i przygotowanie stanowiska pod kolejne czynności załadunkowe, wykonywanie prostych prac konserwacyjnych i porządkowych podczas postojów technologicznych młyna, zapoznanie się z funkconowaniem bazy magazynowej spółki, uczestniczenie przy pobieraniu prób zbożowych na punkcie przyjęcia i przekazywanie ich w celu weryfikacji jakości do labolatorium spółki, prace magazynowe i porządkowe na terenie bazy magazynowej spółki.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

OGRODNIK SZKÓŁKARZ - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Sędowo (kujawsko-pomorskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie aut do lakierowania oraz polerowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK KUCHNI / SPRZĄTACZKA RPO - od 1 850 PLN

utrzymywanie porządku i czystości w kuchni i w przedszkolu; przygotowywanie i wydawanie posiłków, oraz sprzątanie po nich, kontrolowanie ilości i jakości posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ (ORIENTALNEJ) - od 2 100 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem : wykształcenie - średnie zawodowe o kierunku gastronomicznym, doświadczenie -min. 2 lata na stanowisku kucharz kuchni arabskiej (orientalnej)), umiejetności: przygotowywanie potraw kuchni arabskiej (orientalnej) ,uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych. Ogólny zakres obowiązków: przygotowywanie potraw dla klientów.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym na terytorium Polski, UE, krajów WNP
kontakt przez PUP - 2015-12-12 - Grabanów-Kolonia (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 925 PLN

Budowanie bazy klientów, praca on-line i w terenie - wyjazdy jednodniowe, branża ceramika użytkowa - artystyczna oraz prowadzenie rozmów, pisanie pism z kontrahentami z zagranicy. Praca na pół etatu w godz. 8:00-12:00.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Wrocław (dolnośląskie)

ZBROJARZ - od 1 250 PLN

montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych ze stali zgodnie z dokumentacją techniczną, układanie siatek i szkieletów zbrojenia w miejscu wybudowania lub w formach do produkcji prefabrykatów
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH/PRACOWNIK DZIAŁÓW KADR - 997,4 PLN

Oferta stażu.Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników.Rozliczanie urlopów pracowników.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża budownictwo, wykończenia wnętrz, remonty, renowacja elewacji, docieplenia.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie damskie i męskie przy pomocy różnego rodzaju nożyczek, modelowanie, farbowanie lub rozjaśnianie włosów, upięcia, loki, koki, wczesywanie do fryzur tresek, wykonywanie trwałej ondulacji różnymi technikami, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy w zakładzie, przestrzeganie zasad bhp i przepisów sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Tuliszków (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻ FP (ŻARY) - 997,4 PLN

rejestrowanie korespondencji, obsługa akt, kompletowanie wniosków, obsługa komputera, pisanie pism
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Żary (lubuskie)

MONTER REKLAM - od 1 850 PLN

produkcja i montaż reklam i szyldów
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Cieszyn (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KONTAKTU Z INDIAMI - od 2 100 PLN

nadzorowanie i koordynowanie procesów związanych z importem towarów z Indii, budowanie i nadzorowanie własnych relacji z firmami z Indii;
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Pabianice (łódzkie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

kierowanie samochodem dostawczym, obsługa klientów, przyjmowanie i realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Rozpędziny (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed