Praca ARCHIWISTA ZAKŁADOWY - STAŻ - PROGRAM KONSERWATOR Chrzanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
pomoc przy organizacji archiwum zakładowego, dokumentacji przekazywanej przez pracowników do archiwum; prowadzenie ewidencji i inne

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ARCHIWISTA ZAKŁADOWY - STAŻ - PROGRAM KONSERWATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chrzanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Zawód: archiwista zakładowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 09.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Historyk

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_1: Archiwista zakładowy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie śrdenie lub wyższe: archiwista zakładowy lub historyk

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, skierowanie z PUP - oferta stażu adresowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Chrzanów

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Adres strony pracodawcy: www.muzeum.chrzanow.pl

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: jednostka kultury

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista zakładowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy