Praca ARCHIWISTA Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
porządkowanie dokumentów przed przekazaniem do archiwum państwowego, sporządzanie ewidencji akt zgromadzonych w archiwum zakładowym, zapoznanie się z zadaniami realizowanymi przez MUW w Warszawie ze szczególnym uwzględnieniem zadań Biura Kadr i Organizacji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: archiwista

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Kostrogaj 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Kostrogaj

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: działalność publiczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami, tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, negocjowanie umów i warunków handlowych, przygotowanie raportów- analiza wyników, obsługa reklamacji, reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych ( konferencje, targi)
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Zegartowice (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - 997,4 PLN

udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, instrukcji i regulaminów dotyczących bhp, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego, sporządzanie okresowych analiz stanu bhp w zakładach pracy - pod nadzorem opiekuna
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Lublin (lubelskie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

Montaż zbrojenia.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Milechowy (świętokrzyskie)

TOKARZ W METALU - od 1 850 PLN

Umiejętność pracy na tokarce, znajomość rynku, obsługa wiertarki kolumnowej
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Skawa (małopolskie)

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY - 997,4 PLN

wspomaganie nauczyciela świetlicy
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Lubania (łódzkie)

POZOSTAŁA POMOC I SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie sali konsumpcyjnej, pomoc kelnerom w obsłudze klientów.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW.3,5 TONY - od 2 600 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym pow.3,5 tony z przyczepą w transporcie międzynarodowymGodzina zakończenia pracy: 23:59Praca na czas określony: rokSystem czasu pracy: w/g czasu pracy kierowcy Dyr.Unijna 561/2006
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Pietrzykowice (dolnośląskie)

INŻYNIER PROJEKTU REALIZACJI INWESTYCJI - od 2 750 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe techniczne (elektroenergetyczne), prawo jazdy kat.B, umiejętności techniczne, organizacyjne, kreatywność, uprawnienia zawodowe: projektowe w energetyce, doświadczenie zawodowe: 5 lat praktyki w zawodzie. Ogólny zakres obowiązków: wykonawstwo oraz eksploatacja urządzeń i systemów elektroenergetycznych. Nadzorowanie i koordynacja robót sieci, instalacji, stacji elektroenergetycznych. Prowadzenie kontroli funkcjonowania urządzeń. Miejsce pracy Lublin
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Lublin (lubelskie)

NAUCZYCIEL - 2 265 - 2 331 PLN

Nauczanie i opieka nad dziecmi
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Grabowo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - 997,4 PLN

Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Borzymin (kujawsko-pomorskie)

KELNER/KA - do 11 PLN

Obsługa klienta w restauracji, dbanie o czystość pomieszczeń, obsługa na serwetach
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gdańsk (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

montaż kleszczyków naczyniowych, gratowanie, załamywanie krawędzi, pasowanie kleszczyków, punktowanie, wiercenie, przygotowywanie do hartowania
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KOSZTORYSANT ROBÓT BUDOWLANYCH - od 3 500 PLN

Przygotowanie kosztorysów z zakresu robót budowlanych.Przygotowywanie list materiałowych dla działu zakupów na podstawie dokumentacji.Weryfikacja ofert firm podwykonawczych.Współpraca z kierownikiem budowy i nadzór techniczny.Optymalizacja kosztów inwestycji.
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kleszczewo (wielkopolskie)

MONTER ROLET - od 1 850 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Bobrowniki (śląskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

obsługa strony internetowej, administrowanie bazy danych
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Chruszczewo (mazowieckie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

ewidencjonowanie zadań gospodarczych, swidencja rozrachónkó, środków trwałych, stanu środków pieniężnych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Żuromin (mazowieckie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

zapoznanie się z podstawowymi przepisami prawnymi obowiązującymi w realizacji zadań PUP. Nauka przygotowywania dokumentów archiwalnych do przekazania do archiwum zakładowego.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Piła (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS.TECHNICZNYCH - 997,4 PLN

przygotowywanie towaru, ekspozycja
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Suwałki (podlaskie)

PIEKARZ/STAŻ - 997,4 PLN

sporzadzanie i wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Wilków (lubelskie)

SEKRETARKA - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, prowadzenie korespondencji i rozmów telefonicznych, obsługa klientów, rejestracja klientów, zakładanie kart
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Piaseczno (mazowieckie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW K/M - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

sprzedaż produktów firmy, pozyskiwanie nowych klientów, reklama firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

sprzątanie pokoi noclegowych, dbanie o czystość recepcji
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Końskie (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż odzieży.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Chojnice (pomorskie)

POSADZKARZ - od 2 000 PLN

- zacieranie powierzchni posadzkarskich
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Zapałów (podkarpackie)