Praca ARCHIWISTA-POMOC Chotcza-Józefów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Chotcza-Józefów, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA-POMOC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chotcza-Józefów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipski

Zawód: archiwista

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 31.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Adres pracodawcy:
Rynek 29, 27-300 Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: lipski

Gmina pracodawcy: Lipsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipsko

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.01.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Lublin (lubelskie)

KELNER-STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klientów jadalni, wydawanie dań z kuchni, przygotowywanie jadalni do wydawania posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Groń (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Radziuszki (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż odzieży damskiej
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ogrodniczki (podlaskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Gdańsk (pomorskie)

MELIORANT - od 1 850 PLN

praca zwiazana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Jeziora Wielkie (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu potraw, pomoc w wydawaniu posiłków, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Polanów (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, utrzymanie porządku, robienie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Godziszewy (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

- porcjowanie ciast, ważenie, pakowanie,- przygotowywanie towaru do wysyłki,- dbanie o estetykę stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Libusza (małopolskie)

EKSPEDIENTKA/EKSPEDIENT - BRWINÓW - od 2 400 PLN

sprzedaż wyrobów piekarniczych i cukierniczych, praca od poniedziałku do niedzieli na dwie zmiany
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Brwinów (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu. Wykonywanie prac biurowych, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łosice (mazowieckie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 1 850 PLN

Przeprowadzanie kontroli warunków pracy i przestrzegania BHP
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Opatów (świętokrzyskie)

REFERENT DS.ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

Obsługa sekretariaru / rejestracja pism w systemie elektronicznym, prowadzenie dokumentacji kancelaryjno-biurowej, archiwizacja dokumentów/
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Twardogóra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

nauka przygotowywania oferty sprzedazy, nauka zawierania transakcji sprzedaży, nauka realizacji zamówień składanych przez nabywców, nauka morganizowania zaopatrzenia i przyjmowania dostawców, nauka prawidłowego oznakowania towarów kodami, nauka sporządzania faktur, nauka obsługi kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Jabłonowo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA OFPR/17/0259 - 997,4 PLN

wg programu stażu - sprzedaż towarów branży przemysłowej
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Limanowa (małopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

Fakturzystka
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Grodków (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa urządzeń biurowych, porządkowanie i segregacja dokumentów, udzielanie podstawowych informacji w zakresie wypełniania druków, pomoc przy archiwizacji dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY - do 2 000 PLN

Zapoznanie z ogólnymi zasadami pracy obowiązującymi w szpitalu, zapoznanie z obiegiem dokumentów, regulaminami, statutem SPZOZ, instrukcją kancelaryjną, obsługa komputera i urządzeń biurowych, znajomość przepisów z zakresu rachunkowości-księgowości, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Włodawa (lubelskie)

PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ - od 1 850 PLN

w/d stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Lipa-Krępa (mazowieckie)

zg
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Przysiek (kujawsko-pomorskie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

lakierowanie elementów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Wyrzysk (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

księgowy
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

108U - MECHANIK KIEROWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Grabina (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, także w Chinach, analizowanie rynku, sporządzanie umów i zamówień towarowych, zamawianie towaru w języku chińskim, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

odbiór dostaw,kontrola ilościowa dostaw, wydawanie materiałów na produkcję, pakowanie paczek, prowadzenie dokumentacji w zakresie obrotu rozdzielni, kompletacja części wg.specyfikacji, przyjmowanie dostaw komponentów, półfabrykatów, części z usług, wydawanie materiałów na produkcję.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Mielec (podkarpackie)

KUCHARZ - od 462,5 PLN

ze względu na wielu gości restauracji przyjeżdżających z Ukrainy, oczekujemy od kandydatów umiejętności przygotowywania potraw ukraińskich
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Zakopane (małopolskie)

51S KOLORYSTA - od 1 850 PLN

znajomość doboru kolorów
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Radom (mazowieckie)