Praca ANALITYK SIECI KOMPUTEROWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: zarządzanie siecią i jej eksploatacja

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK SIECI KOMPUTEROWYCH

Data zakończenia pracy: 08.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: zarządzanie pracą sieci i jej eksploatacja

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Zgorzelec (dolnośląskie)

KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH - od 925 PLN

sprzątanie, odśnieżanie, koszenie, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bemowo Piskie (warmińsko-mazurskie)

TERAPEUTA - od 1 850 PLN

prowadzenie terapii w procesie leczenia oraz rehablilitacji chorych sztucznie wentylowanych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Klimusin (lubelskie)

NAUCZYCIEL BIOLOGII - od 1 132 PLN

Nauczanie w szkole,praca w zespołach przedmiotów ogólnokształcących
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kutno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w j. chińskim
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. FAKTUROWANIA - 1 850 - 2 200 PLN

Wystawianie zleceń transportowych i spedycyjnych. Wystawianie faktur sprzedaży na zrealizowane usługi transportowe. Kompletowanie całej dokumentacji spedycyjnej. Rozliczenie delegacji kierowcy. Wysyłanie korespondencji e:mailem i w punkcie pocztowym. Pilnowanie terminów płatności oraz wprowadzanie do systemy faktur zakupu.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; znajomość branży gastronomicznej; Zakres obowiązków: obsługa kuchni i urządzeń gastronomicznych; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Gliwice (śląskie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

szycie garniturów męskich
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 1 850 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Wołcza Mała (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zmywanie naczyń kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Poznań (wielkopolskie)

POWER KSIĘGOWY - 997,4 PLN

staz dla osób do 30 r.ż. naliczanie zaliczek dla mieszkańców, obsługa programu WELES, obsługa korespondencji przychodzacej i wychodzacej, opisywanie FV, kontrola nad kosztami nieruchomości, zapoznanie sie z programem do ksiegowania, księgowanie FV
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 1 649 PLN

tworzenie projektów w oparciu o JavascriptAngularJS, HTML 5, zend framework 2
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Rzeszów (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

doradztwo finansowe
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Płońsk (mazowieckie)

DORADCA TECHNICZNY W SKLEE MOTORYZACYJNO-AGD - 997,4 PLN

- ropakowywanie i układanie towaru w sklepie,- doradztwo przy obsłudze klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wyrzysk (wielkopolskie)

TYNKARZ-GLAZURNIK - od 1 100 PLN

Nakładanie tynków ( tynki suche i dekoracyjne), układanie glazury i terakoty,
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Borzychy (mazowieckie)

CIEŚLA - od 3 400 PLN

według zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Bażany (opolskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

sporządzanie potraw garmażeryjnych wg receptur oraz ich przechowywanie
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Osiek nad Notecią (wielkopolskie)

DOCIERACZ-POLEROWACZ - 997,4 PLN

Docieracz-polerowacz
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Sokółka (podlaskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

gotowanie w barze,sprzatanie,mycie
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta; wykladanie towaru; dbanie o porządek na sali sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Szamotuły (wielkopolskie)

zgodnei ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bolesław (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

INSTRUKTOR TERAPII UZALEŻNIEŃ - 997,4 PLN

instruktor terapii uzależnień
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER) - od 2 000 PLN

sprzedaż mebli (przemieszczanie się pomiędzy 3 sklepami i magazynem), wizualizacja, kontakty z klientami, sporządzanie umów ratalnych, obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2015-10-28 - Wyszków (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH I ROLNICZYCH - od 2 000 PLN

montaż, instalacja, testowanie, serwisowanie i naprawy silników maszyn i urządzeń mechaniocznych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Opole Lubelskie (lubelskie)

ASYSTENT DS.ADMINISTRACYJNYCH - od 2 200 PLN

prace administracyjno biurowe
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kraków (małopolskie)