Praca ANALITYK ROZWIĄZAŃ IT Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Współpraca z partnerami w celu zrozumienia wymagań i celów, oraz transformacja ich w dane dla zespołów produkcji, identyfikacja potencjalnych problemów, weryfikacja rozwiązań oraz rekomendacja strategii rozwiązań, przeprowadzanie badań zarówno dotyczących technologii jak i procesów biznesowych oraz strategii wspierając produkcję.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK ROZWIĄZAŃ IT

Data zakończenia pracy: 01.12.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe - IT - inżynieria oprogramowania, 10-letnie doświadczenie w branży IT, a w szczególności w zakresie: analiz, rozwoju, zarządzania projektami; projektowania i wdrażania niestandardowych rozwiązań Learning Management System oraz rozwoju produktu; Bardzo dobra znajomość SharePoint, JavaScript, PHP, mile widziana znajomość: Oracle, MS SQL, Dojo, bardzo dobre umiejętności analityczne oraz komunikacyjne, zdolność do pracy w zespole, umiejętność zarządzania globalnymi zespołami, wiedza operacyjna z zakresu komercyjnych usług webowych oraz infrastruktury, doświadczenie w testingu lub analizie biznesowej z technologiami i platformami: Sitecore lub Sharepoint 2013, doświadczenie w pracy z Sitecore, IBM RTC, biegła znajomość języka angielskiego oraz indyjskiego (współpraca z międzynarodowym zespołem - realizacja projektów).

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie