Praca ANALITYK DS. INFRASTRUKTURY TELEINFORMATYCZNEJ (J. ANGIELSKI, J. HISZPAŃSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ANALITYK DS. INFRASTRUKTURY TELEINFORMATYCZNEJ (J. ANGIELSKI, J. HISZPAŃSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: analityk systemów teleinformatycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Data zakończenia pracy: 04.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
hiszpański, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe - informatyka; doskonała znajomość MS Office, JCL, SLA, CA7, TSO; 5 lat doświadczenia zawodowego w tym 2 lata doświadczenia jako analityk IT; biegła znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Zakres obowiązków: przeprowadzanie codziennych spotkań z Operation Managerem w celu przeanalizowania procedur i zwiększenia wydajności pracy zespołu, pełnienie roli pierwszego punktu kontaktu dla zespołów Command Center Services, wdrażanie i egzekucja wykonywanie standardowych procedur w obrębie swojej zmiany, zgłaszanie innowacji mających na celu zautomatyzowanie operacji i uprawnienie przepływu pracy wewnątrz organizacji, koordynacja programu Command Center Graduate poprzez opiekowanie się nowo zatrudnionymi absolwentami uczelni wyższych, przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych i wdrażanie ich w szczegóły organizacji pracy, ciągłe udoskonalanie i weryfikacja procedur operacyjnych, codziennych praktyk, procesów wsparcia incydentów w obrębie Global Command Centre oraz kontakt z zarządem średniego szczebla w związku z powyższymi, zapewnienie ciągłego przepływu informacji pomiędzy zespołem operacyjnym a menedżerskim w oparciu o codzienne wyzwania operacyjne.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk systemów teleinformatycznych