Praca ANALITYK BIZNESOWY K/M (J. ANGIELSKI, J. ROSYJSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca w godz. 9-17

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ANALITYK BIZNESOWY K/M (J. ANGIELSKI, J. ROSYJSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: analityk biznesowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 900 PLN

Data zakończenia pracy: 24.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe- biznes/stosunki międzynarodowe; umiejętności: aplikacja Bloomberg, Basel II/III (PD,EAD, LGD); doświadczwenie zawodopwe: ok. 5 lat; biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego. Obowiązki: analiza potrzeb biznesu pod kątem zarządzania ryzykiem z uwzględnieniem: danych rynku dla instrumentów finansowych z użyciem aplikacji Bloomberg; rozwijania i weryfikacji modeli cenowych/Basel II(PD,EAD,LGD)modeli ryzyka; wyceny zabezpieczenia finansowego oraz pochodnych z uzyciem Compatibl Mod Val;analizy ryzyka kredytowego kontrahenta, kapitału ekonomicznego, stress testing, backtesting; opracowywanie modeli zabezpieczających i symulacji dla Compatibl Analyst Platform; wizualizacja procesów biznesowych i makiet aplikacji finansowych z użyciem Visio, Balsamiq Mockups, etc.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk biznesowy