Praca ANALITYK JAKOŚCI SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH ŚREDNIEGO SZCZEBLA (MIDDLE QA ENGINEER) Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ANALITYK JAKOŚCI SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH ŚREDNIEGO SZCZEBLA (MIDDLE QA ENGINEER)

Wynagrodzenie: od 9 000 PLN

Zakres obowiązków: Analiza funkcjonalnych wymagań biznesu, udział w projektowanie aplikacji z programistami, tworzenie dokładnej strategii testów dla aplikacji, szkolenie i prowadzenie zespołu wcelu testowania nowych i istniejących właściwości aplikacji, tworzenie/śledzenie/ ponowne testowanie defektów oprogramowania w wyznaczonym narzędziu do śledzenia defektów, raportowanie (śledzenie błędów, przygotowanie sprawozdań, testów podsumowujących ocenę sporządzenia raportu), kontakty z klientami odnośnie projektów (możliwe podróże do USA)

Data publikacji: 2016-03-03

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Analiza funkcjonalnych wymagań biznesu, udział w projektowanie aplikacji z programistami, tworzenie dokładnej strategii testów dla aplikacji, szkolenie i prowadzenie zespołu wcelu testowania nowych i istniejących właściwości aplikacji, tworzenie/śledzenie/ ponowne testowanie defektów oprogramowania w wyznaczonym narzędziu do śledzenia defektów, raportowanie (śledzenie błędów, przygotowanie sprawozdań, testów podsumowujących ocenę sporządzenia raportu), kontakty z klientami odnośnie projektów (możliwe podróże do USA)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ANALITYK JAKOŚCI SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH ŚREDNIEGO SZCZEBLA (MIDDLE QA ENGINEER)

Data zakończenia pracy: 23.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
3-4 lata doświadczenia zawodowego ogólnodostępnego testowania oprogramowania (dodatkowym atutem są aplikacje korporacyjne), w tym wymaganedoświadczenie w programowaniu QA, w pisaniu testów, dobra znajomość SQL, doświadczenie w korzystaniu z Eclipse, Selenium, znajomość śledzenia błędów jest konieczna, znajomość jakości produktu, wykonywania testów aplikacji internetowych ze strony użytkownika jak i bazy danych, na aplikacjach na serwerach

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie