Praca ANALITYK BIZNESOWY (J. ANGIELSKI, J. HISZPAŃSKI - CHILIJSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 4200 zł/mc

Nazwa stanowiska:
ANALITYK BIZNESOWY (J. ANGIELSKI, J. HISZPAŃSKI - CHILIJSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: analityk biznesowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 200 PLN

Data zakończenia pracy: 10.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
hiszpański, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne, specjalizacja: zarządzanie lub pokrewne; znajomość metodyki oceny projektów inwestycyjnych w obszarze strategicznym i finansowym; znajomość specyfiki przedsiębiorstwa w systemie chilijskim; znajomość specyfiki biznesowej 4 Regionu Chile; 2 lata doświadczenia na stanowisku analitycznym lub menedżerskim; biegła znajomość języka hiszpańskiego - chilijskiego oraz zaawansowana znajomość języka angielskiego - słownictwo ekonomiczne. Zakres obowiązków: ocena i weryfikacja projektów inwestycyjnych, przygotowywanie dokumentacji projektów inwestycyjnych w zakresie modelowania finansowego, analiz strategicznych, analiz rynku, dokumentów ofertowych, tłumaczenia angielsko-hiszpańskich tekstów o charakterze prawnym, ekonomicznym, naukowym, koordynacja projektów inwestycyjnym na rynku chilijskim. Godziny pracy 9:00-17:00.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk biznesowy