Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Ząbkowice Śląskie Powszechny Zakład Ubezpieczeń

POWIAT ZĄBKOWICKI, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
POZYSKIWANIE NOWYCH UBEZPIECZEŃ, OBSŁUGA KLIENTÓW W TERENIE

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 600 - 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: UMOWA AGENCYJNA SYSTEM WYNAGRODZENIA PROWIZYJNY

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 600 - 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: NIEKARALNOŚĆ

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻYGOTOWOSĆ DO ZAŁOŻENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Nazwa pracodawcy: Powszechny Zakład Ubezpieczeń

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

BATALIONÓW CHŁOPSKICH 2, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: C.V., LIST MOTYWACYJNY

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Adres strony pracodawcy: www.pzusa.humanwayapp.com

Ulica pracodawcy: BATALIONÓW CHŁOPSKICH

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy