Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Ząbkowice Śląskie O V B KRZYSZTOF PIOTROWSKI

POWIAT ZĄBKOWICKI, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
OPIEKA KLIENTA BIZNESOWEGO ORAZ INDYWIDUALNEGO, AKTYWNA SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FINANSOWYCH

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: PROWIZJA

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 10.05.2015

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: DOŚWIADCZENIE W PRACY Z KLIENTEM, NEKARALNOŚĆ

Nazwa pracodawcy: O V B KRZYSZTOF PIOTROWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

JASNA 18, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem, podanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Ulica pracodawcy: JASNA

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe,

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015