Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Puławy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodny z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puławy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.11.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Agent ubezpieczeniowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lubelska 2G, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 2G

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI DZIAŁ PRODUKCJI - 2 000 - 2 200 PLN

obsługa urządzeń/ maszyn lakierniczych w celu wykonywania założonych planów produkcyjnych, przestrzeganie procedur i norm jakościowych, dbanie o porządek w miejscu pracy, kontrolowanie, sortowanie wyprodukowanych detali.Wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym, podejmowanie decyzji, predyspozycje manualne, gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym, brak problemu z dojazdem do pracy, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, dobry wzrok.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Komorniki (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

Prace porządkowe wokół budynków gospodarczych, koszenie trawników, utrzymanie czystości, dbanie o właściwy stan nawierzchni.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Sobibór (lubelskie)

ASYSTENT DS. MERKETINGU - od 1 200 PLN

wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania pracy firmy, współtworzenie wizerunku firmy, kontakt telefoniczny z kontrahentami rosyjskimi i z Tadżykistanu, opieka nad klientami
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

praca budowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Wisła (śląskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Trzcianka (wielkopolskie)

DOZORCA - 997,4 PLN

Konserwator powierzchni płaskich
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Brzeg (opolskie)

NAUCZYCIEL - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zabrodzie (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 925 PLN

sprzątanie sal lekcyjnych i pozostałych pomieszczeń oraz terenu wokół budynku szkoły
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Biecz (małopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Transport towarów (Europa)
MERCTRANS WIEJAK, KRÓL SP. JAWNA - 2017-01-02 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonyywanie różnych prac budowlanych i umiejętności nauki wszelkich prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

Sprzedawca -kasjer
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

praca wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Lubaczów (podkarpackie)

KIEROWNIK DZIAŁU W MARKECIE BUDOWLANYM - od 2 500 PLN

zarządzanie pracą podległych pracowników, składanie zamówień, organizacja pracy marketu, planowanie czasu pracy pracowników, realizacja planu sprzedażowego
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Hrubieszów (lubelskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 850 PLN

Obsługa, nadzór i kontrola pracy obrabiarek produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kęty (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Usługi fryzjerskie:modelowanie, strzyżenie, farbowanie , modelowanie, prostowanie
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Żary (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łazy (lubelskie)

PRACOWNIK LICZĄCY TOWAR - od 1 850 PLN

skanowanie towaru,
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Niemcy (Niemcy)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątaczka
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Choszczno (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

Sortowanie plastików, odpadów przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

1369U - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane, praca na wysokości powyżej 3m, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, dbanie o powierzone narzędzia budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Oświęcim (małopolskie)

Pracownik ogólnobudowlany
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łazany (małopolskie)

MENEDŻER ZAWARTOŚCI SERWISÓW INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Jarosław (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Demontaż pojazdów,magazynowanie zdemontowanych części,opisywanie zdemontowanych części
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Kutno (łódzkie)

WAGOWA - od 1 850 PLN

refundacja 30 art.150f
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Białogard (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych - stażysta
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Muszyna (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

m.in. zapoznanie się ze strukturą organizacyjną banku- zapoznanie się z regulaminemi dotyczącymi ograniczenia ryzyka operacyjnego- obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Radziechowy (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Suwałki (podlaskie)