Praca ADMINISTRATOR WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH Gdańsk ABC NIERUCHOMOŚCI - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami - Magdalena Szulc

DERDOWSKIEGO 10a/1, 80-315 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Kompleksowe administrowanie przydzielonymi obiektami. Bezposrednia obsługa Wspólnot Mieszkaniowych. Nadzór nad przepływem dokumentów finansowych, udział w organizacji zebrań właścicieli lokali. Realizacja podjętych uchwał, prowadzenie dokumentacji. Sporządzanie i weryfikacja umów z dostawcami mediów oraz firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomość.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: administrator nieruchomości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe lub średnie, minimum 3 letnie doświadczenie w branży, prawo jazdy kat. B, biegła obsługa komputera (MS Office), mile widziana licencja zarządcy nieruchomości oraz znajomość programu dla zarządców nieruchomości - SŁON firmy "Mieszczanin". Miejsce pracy: Gdańsk - Oliwa, ul. Derdowskiego 10A/1. Kontakt osobisty w miejscu pracy, telefoniczny: 512 492 820. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy:
ABC NIERUCHOMOŚCI - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami - Magdalena Szulc

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: DERDOWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 10a/1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator nieruchomości