Praca ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH ( 269 S REZ.) Józefów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Józefów, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
oferta stażu ze środków Rezerwy MRPiPS-art.49: obsługa tworzenie projektów webowycjh, ilustrowanie, obsługa systemu komputerowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH ( 269 S REZ.)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Józefów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 16.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko:
średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: grafik komputerowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność obsługi komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: obsługa systemów komputerowych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Adres pracodawcy:
Górna 11, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Otwock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Otwock

Ulica pracodawcy: Górna

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER INSTALACJI TELETECHNICZNYCH - od 1 900 PLN

montaż i konserwacja instalacji teletechnicznych, prowadzenie samochodu służobwego
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Głogów (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

- naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Siemiatycze (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Oczyszczanie poboczy dróg na terenie miasta i gminy Kalisz Pomorski, a mianowicie: zbieranie śmieci, wycinanie, karczowanie krzaków, koszenie trawy.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

BLACHARZ - od 2 500 PLN

Wykonywanie elementów z cienkich blach (wkłady kominowe).
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

SERWISANT MASZYN I URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

Naprawy maszyn i urządzeń zlokalizowanych w halach magazynowych i produkcyjnych. Wykonywanie prac związanych z montażem konstrukcji stalowych, montażem regałów magazynowych, montażem i serwisowaniem automatyki magazynowej/przemysłowej. Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Zabrzu w szczególnej sytuacji na rynku pracy z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY ROBÓT BUDOWLANYCH I POKREWNYCH DEKARZ, MURARZ, TYNKARZ - od 2 000 PLN

Prace wykończeniowe, wycinanie elementów drewnianych, murowanie, tynkowanie, stawianie budynków, dowóz towarudo klienta na wykonywanej budowie.Wymagania: czytanie rysunków warsztatowych, obsługa elektronarzędzi, praca na wysokości.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Miękinia (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

oferta stazu: zapoznanie się z obsługą klienta sklepu internetowego, zapoznanie się z organizacją pracy na stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Piła (wielkopolskie)

BLACHARZ - DEKARZ - 997,4 PLN

NAUKA: WYKONYWANIA ORÓBEK BLACHARSKO - DEKARSKICH, WYWIĄZYWANIOA, WIĘŹBY DACHOWEJ, WYKONYWANIA PODSUFITÓWKI. pOMOC PRZY WYKONYWANIU FOLIOWANIA, DESKOWANIA, ŁATOWANIA, ORYNNOWANIA. ZAPOZNANIE SIĘ Z ZASADAMI KRYCIA DACHU DACHÓWKĄ I BLACHODACHÓWKĄ.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Jaroszewice Grodzieckie (wielkopolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 440,4 - 1 761,6 PLN

Weryfikacja zwrotów odzieży ze sklepów internetowych za pomocą programu Return Client.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Świebodzin (lubuskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - 997,4 PLN

instruktor terapii zajęciowej
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

PROCESS CONTROLLER - od 3 700 PLN

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta portugalskojęzycznego.Ustalanie wymagań z klientem, omawianie wyników pracy z zespołem. Przyjmowanie reklamacji od klienta.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 3 000 PLN

obsługa klienta, edytowanie tekstów, sporządzanie ofert handlowych (Cv na adres e-mail: rekrutacja (at) woodica.pll)
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Świnna Poręba (małopolskie)

ASYSTENT PREZESA - od 1 200 PLN

kontakty z dostawcami i odbiorcami wietnamskimi, współpraca z zarządem
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC TECHNICZNA - BRYGADZISTA - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach mieszkalnych i użytkowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Gdańsk (pomorskie)

REFERENT DO SPRAW SPRZEDAŻY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - do 12,38 PLN

Prace porządkowe na terenie dużego magazynu: sprzątanie parkingu, zgniatanie kartonów, wywóz śmieci, sprzątanie biur, kantyny, toalety. Godziny pracy: 06:00-16:30, 18:00-4:30; 7:00-17:30, 17:30-4:00. Około 168 godzin pracy miesięcznie. Pracodawca użytkownik - Amazon, Bielany Wrocławskie.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA ( EKSPOZYCJA STOLARKI ) - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej zarej. w PUP w Rzeszowie z określonym II profilem pomocy.zakres czynnośći : -zapoznanie się z asortymentem oferowanym przez dział stolarki okiennej i drzwiowej, -zapoznanie sie z katalogami producentów stolarkim ,-przygotowywanie ofert cenowych , -przygotowywanie wyceny towaru dla kilientów indywidualnych i hurtowych, -przygotowywanie kosztorysu do montażu stolarki okiennej i drzwiowej,-pozyskiwanie klienta,- negocjacje w sprzedaży , - planowanie i przygotowywanie sprzedaży,inne czynności związane ze sprzedażą.Kontakt telefoniczny 601145773
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 500 PLN

Wymagane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Racibórz (śląskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

spawanie metodą TIG i MAG prace ślusarskie montowanie konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

Wykonywanie bieżących prac związanych z remontami pomieszczeń, wykonywanie prac związanych z utrzymaniem obiektów i terenów wokół nich (prace konserwatorskie, budowlane)
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Jawor (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków , podawanie posiłków, pomoc dzieciom w spożywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR CZĘŚCI - od 1 850 PLN

Konserwacja maszyn
kontakt przez PUP - 2014-08-04 - Małkinia Górna (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Urszulewo (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Nowy Targ (małopolskie)

1182U KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Jedlińsk (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łask (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż towaru, przyjmowanie towaru, dbanie o czystość w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed