Praca Domatków - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Domatków, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 8 ofert pracy Domatków.

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- Staż dla osoby zarej. w tut. Urzędzie posiad. II prof. pomocy.- Prowadzenie serwisów internetowych.- Przygotowywanie ofert handlowych. - Obsługa zamówień. - Sprawdzanie i odbieranie poczty elektronicznej.- Odbieranie telefonów i udzielanie informacji.- Nauka obsługi urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-10-27 - Domatków (podkarpackie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 997,4 PLN

Staż dla osoby zarejestr. w tut. Urzędzie posiad. II prof. pomocy.- Przygotowywanie matetiałów do robót wykończeniowych.- Okreslanie wlaściwości materiałów w celu wlaściwego zastosowania i skladowania.- Wykonywanie tynków zwyklych lub cienkowarstwowych. - Wykonywanie okładzin ściennych z płytek ceramicznych, desek, płyt i paneli .- Ukladanie paneli podlogowych. - Malowanie ścian techniką emulsyjną i olejną.- Wykonywanie remontów i konserwacji pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2017-10-18 - Domatków (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C - od 2 500 PLN

Przewóz zwierząt.
kontakt przez PUP - 2017-09-06 - Domatków (podkarpackie)

AUTOMATYK - 997,4 PLN

Staż dla osoby do 30 roku życia zarejestrowanej w tut. Urzędzie posiadającej II profil pomocy realizowany w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (III)" PO WER.Praca w godz od 8: 00 do 16:00.Tworzenie dokumentacji technicznych, programowanie sterowników PLC, konfiguracja falowników,tworzenie wizualizacji HMI, obsługa systemów internetowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Domatków (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia zarejestrowanej w tut. Urzędzie posiadającej II profil pomocy realizowany w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (III)" PO WER.Praca w godz.od 8:00 do 16:00.Przygotowywanie ofert handlowych, sprawdzanie i odbieranie poczty elektronicznej,odbieranie telefonów m udzielanie informacji, obsługa zamówień klientów.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Domatków (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu dostawczego na trasach międzynarodowych- teren Europy zachodniej
Kukulski Sławomir F.T.H.U. MAJATRANS - 2016-09-29 - Domatków (podkarpackie)

AUTOMATYK - 997,4 PLN

Staż dla osoby do 30 roku życia realizowanego w ramach projektu współfinansowanego z EFS "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (II)" PO WER.Prowadzenie systemów internetowych, przygotowywanie ofert dla klientów, tworzenie dokumentacji elektrycznych,serwis maszyn i urządzeń. Miejsce odbywania stażu Domatków. Praca w godz od 8 -16.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Domatków (podkarpackie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj