Praca ADMINISTRATOR Gdańsk Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku

Stanowisko: ADMINISTRATOR

Wynagrodzenie: 1 989 - 2 335 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności zgodnie z przepisami dot. instrukcji kancelaryjnej w SG, prowadzenie urządzeń ewidencyjnych, przyjmowanie, ewidencjonowanie, przekazywanie dokumentów zgodnie z dekretacją, brakowanie dokumentów niearchiwalnych, prowadzenie bieżącej kontroli sposobu przechowywania, ewidencjonowania, wytwarzania oraz stanu faktycznego dokuemntów znajdujących się u wykonawców obsługiwanych przez kancelarię.

Data publikacji: 2016-07-25

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku

Miejsce pracy:
80-917 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie czynności zgodnie z przepisami dot. instrukcji kancelaryjnej w SG, prowadzenie urządzeń ewidencyjnych, przyjmowanie, ewidencjonowanie, przekazywanie dokumentów zgodnie z dekretacją, brakowanie dokumentów niearchiwalnych, prowadzenie bieżącej kontroli sposobu przechowywania, ewidencjonowania, wytwarzania oraz stanu faktycznego dokuemntów znajdujących się u wykonawców obsługiwanych przez kancelarię.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 989 - 2 335 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: specjalista do spraw kadr

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 989 - 2 335 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, min. rok doświadczenia w pracy w kancelarii, umiejętność obsługi komputera, znajomość przepisów o ochronie informacji niejawnych. Miejsce pracy: Gdańsk Nowy Port. Kontakt telefoniczny: 58/524-21-12, lub osobisty: ul. Oliwska 35, Gdańsk Nowy Port.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oliwska 35, 80-917 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW DO DNIA 01.08.2016 ROK, LIST MOTYWACYJNY I KWESTIONRIUSZ OSOBOWY DLA OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ZATRUDNIENIE NALEŻY PRZESŁAĆ NA ADRES MORSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ: 80-563 GDAŃSK UL. OLIWSKA 35.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Adres strony pracodawcy: www.morski.strazgraniczna.pl

Ulica pracodawcy: Oliwska

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw kadr