Praca 820U - KUCHARZ Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 820U - KUCHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kucharz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kucharz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I OBSŁUGI KLIENTA (REF. WYNAGRODZENIA ZA ZATR. OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA - od 1 850 PLN

ref. wynagrodzenia za zatr. osób do 30 roku życiaobsługa klientów Przedsiębiorstwa, nawiązywanie nowych relacji biznesowych, przygotowywanie ofert reklamowych, organizacja biura, przygotowywanie harmonogramów, umawianie spotkań, rozliczanie podwykonawców, projektowanie materiałów reklamowych, zarzadząnie strona internetową wymagania:znajomość języka angielakiego min. w stopniu B2, umiejetność obsługi stron www (cms, dr upal), pakiet Office, FB i Media Społecznosciowe, umiejetność planowania działań marketingowych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Krzywizna (opolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Istebna (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Jodłownik (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Sierpc (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 1 850 - 2 000 PLN

Praca związana z obsługą gości i komputera (recepcja)
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Dąbrówno (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

schładzanie, krojenie i wydawanie pieczywa, pakowanie wyrobów gotowych w opakowania, przekazywanie do magazynu wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - do 11 PLN

firma zajmuje się hurtową sprzedaż opon, praca na hali, ukladanie opon w koszach, przygotowanie do wysyłki, rozładunek, załadunek samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Jaworzno (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Murarz-tynkarz
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Jarosław (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - od 2 200 PLN

Montaż instalacji elektrycznych, praca również na wysokości, transport materiałów i narzędzi na miejsce pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Rzgów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie minimum zawodowe oraz umiejętność obsługi komputera. Do obowiązków będzie należeć produkcja i montaż plandek
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Udorpie (pomorskie)

BARMAN - SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsluga kasy fiskalnej, obsługa monitoringu, składanie zamówień, odprowadzenie utargu wg zasad określonych w zakładzie, przyjmowanie i składowanie towaru, okresowe cuszczenie półek, lad, szaf chlodniczych i utrzymanie porządku w lokalu
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KROJCZY - od 1 750 PLN

nadzór nad pracą krojowni, krojenie tkanin i dzianin
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI - od 1 900 PLN

kontakt z klientami biura, pozyskiwanie ofert sprzedaży, wynajmu, niekaralność, wprowadzanie ofert do sytsemu Galactica, prezentacja ofert - również w terenie
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Tychy (śląskie)

MURARZ - od 1 860 PLN

zgodnie zo ferta
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Bytów (pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Międzychód (wielkopolskie)

prace przy drewnie
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Biernatowo (wielkopolskie)

ASYSTENTKA DIETETYKA - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Tczew (pomorskie)

MURARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Goworowo (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Poznań (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH PROGRAM PO WER - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gdynia (pomorskie)