Praca 747U - POMOC ADMINISTRACYJNA Jastrzębia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jastrzębia, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 747U - POMOC ADMINISTRACYJNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: technik administracji*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik administracji*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER/KA - od 2 100 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

operator wózka widłowego - refundowane
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

praca fizyczna, porządkowanie, sprawdzanie stanów magazynowych, załadunek i rozładunek towaru, workowanie paszy
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Płońsk (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MONITORINGU - od 1 850 PLN

OBSERWACJA POMIESZCZEŃ DZIĘKI KAMEROM W CELU DBANIA O BEZPIECZEŃSTWO UCZESTNIKÓW GIER, A TAKŻE INFORMOWANIA ICH PRAWIDŁOWOŚCI WYKONYWANYCH PRZEZ NICH ZADAŃ
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Złoty Stok (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej i terminala do kart, obsługa terminala totalizatora sportowego, przyjęcie, wymiana, ekspozycja i zwrot prasy, zamawianie towaru, przyjęcie, wycena, ekspozycja, nauka fachowej obsługi klienta, obsługa krajalnicy, wag, prowadzenie dokumentacji monitoringu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Frombork (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRZY OBSŁUDZE BYDŁA - 997,4 PLN

Zadawanie karmy bydłu, usuwanie obornika, przygotowywanie pasz, higiena pomieszczeń inwentarskich.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Siutkowo (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI PRZECIWPOZAROWEJ TRYSKACZOWEJ - od 1 900 PLN

MONTAŻ INSTALACJI PRZECIWPOŻAROWEJ NA WYSOKOŚCI 3,0-10.0M, DOWÓZ I PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW, CIĘCIE, WIERCENIE, SZLIFOWANIE, GWINTOWANIE, MALOWANIE RUR, ZŁOŻENIE KONSTRUKCJI NA PODSTAWIE RYSUNKU, WYMAGANIASAMODZIELNY MONTAŻ INSTALACJI P-POŻ, CZYTANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH, PRAWO JAZDY B, STAŻ PRACY MIN. 2 LATA, KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO LUB ROSYJSKIEGO-MILE WIDZIANA,
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 18 500 PLN

utrzymanie czystości w pomieszczeniach hoteleowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Piaski (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER DS. SYSTEMÓW - do 6 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za utrzymywanie baz danych, ich administrowanie. Będzie także odpowiedzialna, za jakość kodu oraz tworzonych rozwiązań. Wdrażanie nowych funkcjonalności bez nadzoru.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 13 PLN

wyk. średnie, prawo jazdy kat. B, dobra znajomość j. angielskiego i j. francuskiego, trasy międzynarodowe - kierowca z doświadczeniem min. 5 lat,wyjazdy na 4 tygodznie.Znajomość mechaniki pojazdów.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 060 PLN

Zawieszanie drobiu na linie uboju, wytrzewianie drobiu, krojenie na elementy, przygotowywanie zamówień do realizacji, ważenie, pakowanie części drobiu, mycie i sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Chrustowo (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łask (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

- przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Gryfice (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - od 2 300 PLN

transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Milicz (dolnośląskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, urządzeń fiskalnych i towarzyszących, ekspozycja produktów w sali sprzedaży, obsługa dostaw towarowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Czyżowice (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do obróbki drewna, obsługa zamówień, tworzenie wzorów
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Uścianek Wielki (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Miedzna (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Opoczno (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Rogóż (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK INTROLIGATORA - od 1 750 PLN

pomocnik introligatora
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Poznań (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, współpraca z kierownictwem sklepu, import towarów m.in. z Chin, sporządzanie raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Białogard (zachodniopomorskie)

MONTER PODZESPOŁÓW (UZUPEŁNIENIE DOPOSAŻENIA ST. PRACY) - od 1 850 PLN

montaż, regenaracja rozruszników i alternatorów
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Lubin (dolnośląskie)

MONTER SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH - od 2 800 PLN

Budowanie sieci światłowodowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Wykonwanie murów zbrojnych,nadproży,łuków,kominów. Przygotowywanie zapraw murarskich,tyczenie ścian nośnych i działowych. Praca na terenie trójmiasta . Wyjazd do trójmiasta z Kartuz z bazy ul. Jeziorna godz. 5,45 . Kontakt tel. 696-810-396
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Kartuzy (pomorskie)

PAKOWACZ - SPECJALISTA DO SPRAW DEZYNFEKCJI - od 1 950 PLN

pakowanie , pełnienie funkcji nadzorczych nad innymi pracownikami z Ukrainy wykonującymi prace związane z myciem i dezynfekcją w obrębie produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tuczno (zachodniopomorskie)

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Ludwikowice Kłodzkie (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

transport towarów w ruchu międzynarodowym, obsługa agregatu chłodniczego
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Rudnik (lubelskie)