Praca 715S KUCHARZ Skaryszew RESTAURACJA HOTEL LEŚNY DWÓR Majchrzyk Mirosław

SŁOWACKIEGO 84, 26-640 Skaryszew, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 715S KUCHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skaryszew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skaryszew

Zawód: kucharz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy:
RESTAURACJA HOTEL LEŚNY DWÓR Majchrzyk Mirosław

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: radomski

Gmina pracodawcy: Skaryszew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skaryszew

Ulica pracodawcy: SŁOWACKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 84

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: kucharz*