Praca 711U - PRACOWNIK BIUROWY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 711U - PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

REFERENT DZIAŁ EGZEK. ADMIN. ST(POWER) I US BAŁUTY - 997,4 PLN

- przygotowanie doku. do arch.- arch. dokum. - obsłu urządzen biurowych- przygotowanie koresp. do wysyłki-przygotowanie korespondencji do wysyłkiwykonywanie bieżąch czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR KOPARKO - ŁADOWARKI - od 2 500 PLN

Wykonywanie wykopów, przemieszczanie mas ziemnych, załadunek
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Gorzebądz (zachodniopomorskie)

GRAFIK - do 1 850 PLN

projektowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Łazieniec (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej. Przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami. Obsługa urządzeń znajdujących się w biurze. Nadzór nad dokumentami firmowymi. Kompletowanie dokumentów księgowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK LOKALU GASTRONOMICZNEGO - od 1 850 PLN

obsługa lokalu gastronomicznego
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Warpuny (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

mechanika pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Krosno (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Organizacja pracy stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i PPOŻ. Obsługa systemów kasowych (terminale płatnicze, kasy fiskalne), wystawianie faktur (obsługa komputera);Wykonywanie prac związanych z obsługą klientów stacji paliw. Obsługa urządzeń technicznych stosowanych w stacji paliw.Informowanie klienta o ofercie sprzedazowej.Wykonywanie prac porządkowych na terenie stacji paliw. Dbanie o właściwą ekspozycję towarów, czystości i estetykę miejsca sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Stoczek Łukowski (lubelskie)

POMOC KUCHNI - od 1 850 PLN

Obieranie, krojenie, sztakowanie, siekanie warzyw i owoców, krojenie mięs, pomoc kucharzom
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Jaworzno (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - od 1 850 PLN

pomoc w zajęciach ergoterapii, w terminach kulinarnych i treningu umiejętności praktycznych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Strzegowo (mazowieckie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - od 1 850 PLN

Opracowywanie ofert, kalkulacja listy produkcji, nadzór produkcji i montaż, dokumentacje UE i podwykonawcze, praca z komputerem.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Bieliny (świętokrzyskie)

INSPEKTOR JAKOŚCI W DZIALE JAKOŚCI - od 1 850 PLN

Doświadczenie mile widziane; podstawowa znajomość programu Excel; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną, z przepisami o bezpieczeństwie,- wydawanie i przyjmowanie dokumentów w systemie ZSZiK PROW ( wezwanie, decyzji, informacji),- obsługa beneficjenta w związku z rejestracją zdarzeń zwierzęcych,- segregowanie dokumentów,- wprowadzanie danych do zestawień dot. rent strukturalnych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

LEKTOR JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW - do 1 750 PLN

kursy językowe dla klientów indywidualnych oraz małych grup (w siedzibach firm)
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Katowice (śląskie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Sierpc (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

opieka nad gośćmi, wydawanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Augustów (podlaskie)

KIEROWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie towarów do magazynu, kontrola stanów magazynowycjh, wydawanie materiałów, załadunek samochodów zgodnie z zamówieniem, dowóz towaru do klienta, przygotowanie samochodu do transportu.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Osada (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 11,6 PLN

prace magazynowe dbanie o zatowarowanie magazynu, przyjmowanie towaru na magazyn, porządkowanie towaru na magazynie, prace związane z wydawaniem towaru z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Pszczyna (śląskie)

STAŻ/FP/ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

redagowanie i przyjmowanie korespondencji, nauka sporządzania ofert
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Witnica (lubuskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie dzianiny- m.in. odzież sportowa
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Zgierz (pomorskie)

SKŁADANIE PEDNRIVÓW - od 13 PLN

Składanie i oklejanie pednrivów
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Łaziska Górne (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

wyksz. średnie, mile widziane doświadczenie, osoba razejestrowana w PUP przed 07.11.2016, po 50 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Rososzyca (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku handlowym, prawo jazdy kat. B, ew. uprawnienia na wózek widłowy
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Babiak (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Ewidencja dokumentów księgowych,Wprowadzanie wyciągów bankowych,Kontrola i wpinanie dokumentów księgowych,Uzgadnianie rejestrów VAT,Opisywanie rejestrów,Uzgodnienie kont księgowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Dąbrowa (małopolskie)

BUKIECIARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie kwiatów do sprzedaży, pielęgnacja i odpowiednie przechowywanie kwiatów, wykonywanie dekoracji kwiatowych
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie towarow
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWYCH - do 1 900 PLN

Praca Biurowa, obsługa klienta, działania pomocnicze związane z zawieraniem ubezpieczeń.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Andrychów (małopolskie)

HYDRAULIK-POMOCNIK - 997,4 PLN

zapoznanie się z urządzeniami do wykonywania prac, nauka i montaż instalacji kanalizacyjnych, nauka i montaż instalacji wodnych różnego typu, nauka i montaż instalacji grzewczych, nauka i montaż osprzętu do w/w instalacji
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

sprzedaż produktów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Bytom (śląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie w skórze naturalnej i tkaninach
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Dobrodzień (opolskie)