Praca 70U - PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 70U - PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN CNC - od 1 850 PLN

- praca przy maszynach sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Nowa Sól (lubuskie)

GŁÓWNY ANALITYK SYSTEMÓW - 8 000 - 18 000 PLN

Interpetuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów;Dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie;Pełni funkcję mentora dla młodszych, regularnych i starszych BSA.Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów elektroniczny.Oferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER BANKOWY - od 1 850 PLN

bezpośrednia obsługa klientów w banku w zakresie wymiany, pobierania i wypłacania pieniędzy informowanie i promowanie wśród klientów nowych usług bankowych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Wetlina (podkarpackie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 750 PLN

ochrona i dozór mienia
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWY/A - od 2 000 PLN

prowadzenie dokumentacji księgowej
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 100 PLN

Wykonywanie prac remontowo-budowlanych
AGMAR TYCZYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-05 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Szaflary (małopolskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - od 1 850 PLN

Drobne naprawy. Praca na umowę zlecenie w godz. 8-16 w Sianożętach.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Sianożęty (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

STAŻ DO 30
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Wągrowiec (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - do 1 850 PLN

operator maszyn i urzadzeń
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 2 057 - 2 480 PLN

sprzedaż tradycyjna wędlin; dział owoce i warzywa; delikatesy; dział z nabiałem
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Leszno (wielkopolskie)

POŚREDNIK PRACY - 997,4 PLN

przedstawianie ofert osobom bezrobotnym, pozyskiwanie ofert pracy, prowadzenie dokumentacji,
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Wieliczka (małopolskie)

454S - MAGAZYNIER - od 13,6 PLN

Proste prace magazynowe, pakowanie i przepakowywanie produktów, preferowane kobiety
Progres HR Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością - 2016-07-15 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z zprogramem stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kraków (małopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z programem stazu, przepisami i regulaminem sklepu, przygotowanie stanowiska pracy, przyjmowanie dostaw towarów, ich weryfikacja oraz regulowanie płatności za dostawy, obsluga urządzen sklepowych tj. lodówki, zamrażarka, fax, komuter itp. obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie towarów do sprzedazy, metkowanie, eksponowanie towaru na półkach, sprawdzanie terminów przydatności, bezpośrednia obsluga klienta, pakowanie towaru, przyjmowanie platności gotówkowych, platności kartami płatniczymi oraz płatności bonami żywieniowymi, organizowanie zaoptarzenia, zamówienia towarów u dostawców, przygotowanie zapotrzebowań na brakujące towary
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

koszenie trawy, utrzymanie w czystości terenu wokół budynku oraz parkingu, dokonywanie drobnych napraw, odśnieżanie chodników, dbanie o krzewy ozdobne oraz inne czynności na zlecenie przelozonego
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

KIEROWCAKAT. B - do 2 100 PLN

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 ton . Przewożenie towarów z hurtowni do sklepów.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Pszczółki (pomorskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

montaż i konserwacja instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Zajączki Drugie (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

- zapoznanie się z pracą w biurze rachunkowym- ustawy dotyczące podatku dochodowego i podatku VAT oraz z rozporządzeniem dotyczącym prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów,- opanowanie programu do prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów oraz programu Płatnik dotyczącego ZUS.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Niepołomice (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 8,9 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Chorzów (śląskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Aktualizacja ofert, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gdańsk (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - KASJER - HANDLOWIEC (12/12) - od 1 900 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zabrze (śląskie)

TOKARZ - FREZER - WYTACZARZ - od 1 850 PLN

obróbka metali
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Bytom (śląskie)

ASYSTENT - od 2 000 PLN

prowadzenie kalendarza zarzadu, tłumaczenie korespondencji, organizacja pracy zarzadu, tłumaczenie podczas spotkań z kontrahentami, organizacja wyjazdów zagranicznych zarzadu, obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed