Praca 661S - PRACOWNIK BIUROWY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, zawieranie umów, drukowanie faktur-CORAX, rozliczenia, płatności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 661S - PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.12.2015

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Zielona Góra (lubuskie)

PARKIECIARZ- CYKLINIARZ - od 2 500 PLN

Przygotowywanie podłoża pod parkiet, klejenie parkietów drewnianych, cyklinowanie, szpachlowanie parkietu, zabezpieczenie powierzchni lakierem lub olejem.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Zgierz (łódzkie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Ławy (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

prace w branży budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Lędziny (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

wyjazdy do kontrahentów firmy w celach handlowych i pozyskiwanie nowych kontrahentów
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Kostry (lubelskie)

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Leśny Dwór (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA - od 3 400 PLN

Kierowanie autem ciężarowym, prowadzenie dokumentacji transportowej, wyjazdy na 6 - 8 tygodni.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Zblewo (pomorskie)

FRYZJER - od 950 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

Sprzątanie biur.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Wrocław (dolnośląskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Bożejewiczki (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

POMOC W SPORZĄDZANIU RÓŻNEGO RODZAJU POTRAW, CIAST, NAPOJÓW I DESERÓW Z ZASTOSOWANIEM NARZĘDZI, MASZYN I URZĄDZEŃ W ZAKŁADZIE GASTRONOMICZNYM I PRZEDSIĘBIORSTWIE ZAJMUJĄCYM SIĘ PRZYGOTOWYWANIEM I PRODUKCJĄ WYROBÓW I PÓŁPRODUKTÓW KULINARNYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.NIEMIECKIEGO;GODZINY PRACY: 100.00-18.00
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI STOLARKI PCV - od 1 750 PLN

Opretor maszyn i urządzeń do produkcji okien PCV: obróbka materiałów, której celem jest wyprodukowanie okna, pobieranie materiału do produkcji, wykonanie operacji cięcia, frezowania otworów montażowych, zgrzewanie, okuwanie, uszczelkowanie, sklejanie okna. Obsługa maszyn tnących, freazrki oraz zgrzewarki.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

MASZYNISTA OFFSETOWY - od 4 000 PLN

Obsługa maszyny drukującej offsetowej Ryobi 512. Kontrola jakości oraz koloru druku, nadzorowanie procesu drukowania. Konserwacja i czyszczenie maszyn i urządzeń wykorzystywanych podczas drukowania.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR MASZYN OFFSETOWYCH NA MASZYNIE HEIDELBERG - od 1 850 PLN

Praca w systemie 4- brygadowym przy obsłudze maszyny Heidelberg.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Łódź (łódzkie)

TECHNOLOG-PRACOWNIK MARKETINGU - 997,4 PLN

technolog-pracownik marketingu
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - 997,4 PLN

Według stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Mirsk (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą, załadunek i rozładunek towaru na terenie Europy
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Skrzeszowice (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 800 PLN

tworzenie dokumentacji elektrycznej, naprawa urządzeń elektrycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Topole (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Zgodnie z klasyfikacją zawodu
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY OBRABIAREK DO METALI I POKREWNI - od 2 000 PLN

przygotowanie wstępne materiału do produkcji ogrodzeń, wiercenie, szlifowanie, malowanie, skręcanie
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Bługowo (wielkopolskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW ADMINISTRACJI I ROZWOJU - od 1 850 PLN

koordynacja w zakresie organizacji pracy i rozwoju
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pracownik kebaba - przyrządzanie kebabów i ich sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

ASYSTENTKA - od 2 200 PLN

obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej, obsługa firmowej poczty elektronicznej, przyjmowanie i łączenie rozmów, organizacja zebrań, spotkań przełożonych, serwowanie poczęstunku dla gości firmy, przygotowywanie dokumentów i materiałów dla przełożonych. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Janki (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - od 1 850 PLN

OBSLUGA MASZYNY BDO PRODUKCJI KORKA
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

ASYSTENT KOORDYNATORA DS. KSZTAŁCENIA WIELOPOKOLENIOWEGO - 997,4 PLN

Obsługa komputera, pomoc w organizacji wykładów i warsztatów dla dzieci, pomoc w rekrutacji uczestników Uniwersytetów dzieciecych, wsparcie uniwersytetu trzeciego Wieku oraz Klubiku Żaczki Humanitas
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Sosnowiec (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ - 997,4 PLN

wspieranie nauczyciela w prowadzonych zajęciach dydaktycznych, wyrównawczych.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)