Praca 573S KASJER - SPRZEDAWCA Trablice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Trablice, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 573S KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trablice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

PROWADZENIE SEKRETARIATU, PRZYGOTOWANIE OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH, PRZYGOTOWANIE SPRAWOZDAŃ I ROZLICZEŃ, W TYM SEGREGOWANIE DOKUMENTÓW I ICH ARCHIWIZOWANIE, REALIZACJA ZLECONYCH ZADAŃ ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH, W TYM PERIODYCZNE KALKULACJE BUDŻETU, BEZPOŚREDNI KONTAKT Z KONTRAHENTAMI W SEKRETARIACIE I TELEFONICZNIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA BANKOWY W AGENCJI PKO BP - PROGRAM DLA STAŻYSTÓW - od 2 000 PLN

Zimowa edycja programu stażowego dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w branży bankowej. Osoba, która zostanie zaproszona do odbycia stażu będzie uczestniczyła w szkoleniu, po którym rozpocznie bieżącą obsługę klientów w zakresie podstawowym. Następnie po odbyciu szkoleń z zakresu doradztwa bankowego osoba odbywająca staż rozpocznie obsługę klienta w zakresie doradztwa w wyborze produktów bankowych PKO BP.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Bolesławiec (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

STAŻ POW. 30
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Wągrowiec (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

bieżąca obsługa klientów referatu, przygotowywanie wypisów i wyrysów z operatu ewidencyjnego, prowadzenie rejestru zamówień na dokumenty, wysyłka korespodencji, pomoc przy prowadzeniu archiwum
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

LAKIERNIK/POMOCNIK - od 1 850 PLN

obmywanie elementów, szlifowanie, matowanie, oklejanie, polerowanie, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Rawicz (wielkopolskie)

WYCHOWAWCA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

oferta stażu dla osób:50+niepełnosprawnych,długotrwale bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - LOGISTYK - od 1 850 PLN

Kompleksowa obsługa klientów, ustalanie warunków usług transportowych, koordynowanie i monitorowanie procesów przewozowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

Stawianie szalunków, wznoszenie płyt żelbetowych, wznoszenie ścian i stropów
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kraków (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów masażu, prowadzenie badań fizjoterapeutycznych, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY (DOFINANSOWANIE) - od 1 850 PLN

fakturowanie, klasyfikacja złomu, recykling, wypełnienie kwitów dostawy towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

PRACE POMOCNICZE NA BUDOWIE W ZAKRESIE ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE BUDOWLANE, UMIEJĘTNOŚCI OGÓLNOBUDOWLANE, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA;WYMIAR CZASU PRACY: 8/H DZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 250 PLN

rozmowy i negocjacje z klientami; przygotowywanie ofert, wycen zgodnie z ofertą sklepu na podstawie katalogów i informatorów producentów oraz prezentacja ich klientom; przygotowywanie umów na realizację dostaw towarów/materiałów oraz ustalanie warunków montażu; rozliczanie zamówień, przygotowywanie protokołów odbioru prac; wystawianie faktur i załączników związanych z zamówieniem; realizacja sprzedaży bieżącej w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Lubań (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

przygotowywanie i wprowadzanie dokumentów do programów księgowych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Bolesławiec (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac budowlanych, wykonywanie oraz montaż ogrodzeń.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Głowienka (podkarpackie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - 997,4 PLN

pomoc przy organizacji transportu produktów, nawiązywanie nowych kontaktów z klientami, przygotowanie zleceń transportowych, utrzymywanie kontaktó z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DS KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Opoczno (łódzkie)

FRYZJER/KA - od 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- analizowanie rynku i ofert konkurencji- analizowanie wyników sprzedaży- tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klientów- sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedazy- promowanie działań usprawniających sprzedaż- sporządzanie potwierdzeń zamówień- asystowanie przy przygotowywaniu dokumentacji wysyłkowej do fakturowania- przyjmowanie i ewedencja zamówień- obsługa reklamacji- monitoring płatności- organizowanie transportu do klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Rzeszów (podkarpackie)

w/g wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wiśniewo (mazowieckie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie i szlifowanie elementów konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK LEŚNY - 997,4 PLN

pracownik leśny
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Wiklina (dolnośląskie)

POMOC ADMINSTRACYJNA-PACA W SEKRETARIACIE - 997,4 PLN

Pomoc adminstracyjna-paca w sekretariacieOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Sekretarka medyczna
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Leżajsk (podkarpackie)

POMOCNIK DEKARZA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Chromakowo (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed