Praca 551U - OPIEKUN MEDYCZNY Radom kontakt przez PUP

Stanowisko: 551U - OPIEKUN MEDYCZNY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-03-25

Lokalizacja: Radom (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 551U - OPIEKUN MEDYCZNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: opiekun medyczny*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Świadczenie usług zdrowotnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: opiekun medyczny*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTAŻYSTA REKLAM - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Białystok (podlaskie)

KONSULTANT BIZNESOWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM, ROSYJSKIM, UKRAIŃSKIM - od 3 493,21 PLN

Komunikacja i utrzymanie kontaktów z klientami firmy (hurtowników sprzętu elektronicznego), analiza rynku, konsultowanie klientów odnośnie obecnego rynku, obsługa przez internet w firmie. Umowa o pracę z okresem próbnym - 3 m-ce. Praca od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym: 9:00-17:00 lub 10:30-19:00 (168 godzin miesięcznie). Wynagrodzenie: podstawa + premia od sprzedaży. Oferta dostępna w sali C, A.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wrocław (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA-STYLISTKA PAZNOKCI - od 2 000 PLN

zabiegi kosmetyczne, stylizacja paznokci
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Żory (śląskie)

STAŻ - ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

ręczne wykonywanie wykopów, rowów, układanie masy bitumicznej, układanie kostki brukowej, pomoc przy rozładunku i załadunku materiałów budowlanych, prace zanalizacyjne itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Ilno (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - do 2 100 PLN

wydawanie towarówprzyjmowanie towarówmieszanie farb
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

(IŁŻA) MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie usług w zakresie mechaniki samochodowej
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kotlarka (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Mońki (podlaskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie, naprawianie, rozbieranie, wykańczanie nawierzchni brukowych ulic i ciągów pieszych na podstawie dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Ryki (lubelskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

naprawa i wykonywanie instalacji elektrycznych, sieci kablowych, montaż kanalizacji kablowej i teletechnicznejwymagania:wykształcenie zawodowe, uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane doświadczenie Praca na terenie Bydgoszczy i okolic
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 2 000 PLN

obsługa recepcji, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Poznań (wielkopolskie)

ZBROJARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

przygotowanie aut do do naprawy blacharsko- lakierniczej, rozbrojenie i uzbrojenie aut,diagnostyka systemów elektronicznych
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Kozery (mazowieckie)

SAMODZIELNY TAPICER - od 2 500 PLN

Szycie, krojenie, tapicerowanie mebli na gotowo
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ DPC PS 1,2,3 - od 1 750 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2015-09-29 - Wągrowiec (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Złotów (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Dowóz uczniów szkół SOSW na trasie: z miejsca zamieszkania do szkoły i droga powrotna, przewóz wychowanków SOSZW na wycieczki, turnusy rehabilitacyjne, zajęcia rehabilitacyjne lub rewalidacyjne. Animacja zajęć wychowawczo-profilaktycznych. Drobne prace konserwacyjno-remontowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

prasowanie
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Wiśniowa Góra (łódzkie)

ANALITYK BIZNESOWY - MŁODSZY MENADŻER - od 7 900 PLN

Definiowanie, utrzymywanie i rozwijanie wewnetrznych narzędzi i kontroli nad aplikacjami, definiowanie faz testowych dla globalnych aplikacji funkcjiHuman, tworzenie testów skryptowych dla globalnychaplikacji uzywanych przez funkcje Human Resources, raportowanie wyników testów oraz proponowanie nowych rozwiązań zapobiegających błędom funkcjonowania aplikacji.
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

obieranie warzyw, rozdrabnianie, przygotowywanie sałatek, surówek, lepienie pierogów, prace porządkowe związane z produkcją żywności
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 2 200 PLN

- przyjmowanie towaru, - kompletowanie zamówień, - obsługa skanera ręcznego- obsługa wózka widłowego - elektrycznego
kontakt przez PUP - 2017-09-08 - Niepruszewo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 300 PLN

SPRZEDAWCA - KASJER
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Czerwonak (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

przygotowanie pojazdu do remontu,przyjmowanie i ustalanie usterek w pojeżdzie samochodowym,demontaż i montaż części.
kontakt przez PUP - 2017-09-12 - Rutki-Kossaki (podlaskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Białystok (podlaskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Handlowiec
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SEKRETARKA - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie dekoracji
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK I STOPNIA - od 2 000 PLN

prace biurowe, przygotowywanie pism, dokumentów, praca z klientem, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Rzepin (lubuskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

rejestracja pacjętów, prowadzenie prawidłowych kalendarzy rejestracji, prowadzenie ewidencji wykonanych usług medycznych, wystawianie faktur za świadczone usługi, przyjmowanie płatności.
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

Wypieki ciast. Umowa na okres próbny 2 tygodnie.
kontakt przez PUP - 2017-10-10 - Piła (wielkopolskie)

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - od 2 000 PLN

zabiegi kosmetyczne na ciało, pielęgnacja twarzy, stylizacja paznokci, makijaże
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Włoszakowice (wielkopolskie)