Praca 551U - OPIEKUN MEDYCZNY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 551U - OPIEKUN MEDYCZNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: opiekun medyczny*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Świadczenie usług zdrowotnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: opiekun medyczny*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHARZA KUCHNI INDYJSKIEJ - od 2 200 PLN

Pomoc kucharzowi w przygotowaniu posiłków, znajomość zasad żywienia w kuchni indyjskiej, kontakt z kucharzem podczas sporządzania listy zakupów, przygotowanie stanowisk pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym, pielęgnacja sadu i upraw jagodowych oraz przygotowanie owoców do sprzedaży, prace porządkowe, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zbrosza Duża (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

praca na budowie tzn. noszenie materiałów na budowie, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów tj. betonu, mieszanki mineralno-bitumicznej itp., ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, wykonywanie prac pomocniczych przy instalowaniu oznakowania, barier drogowych itp., posługiwanie się podstawowymi narzędziami ręcznymi na budowie; doświadczenie w pracy na budowach
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Jaryszów (opolskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW - od 2 000 PLN

Zamawianie i kontrola przyjmowania posiłków Catering, wydawanie posiłków z bemarów dla mieszkańców Domu Seniora, utrzymanie czystości w stołówkach.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Pierzchnica (świętokrzyskie)

(IŁŻA) PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Iłża (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH I INTERESANTÓW
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK- SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wyrabianie i nawijanie ciast
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

obsługa kawiarki
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

opiekun medycznySTAŻ W GODZ. 7-14.35, 11.25-19
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

INSPEKTOR REJONOWY - od 1 850 PLN

nadzór nad skazanymi
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Przasnysz (mazowieckie)

KIEROWCA - do 2 000 PLN

rozwożenie gotowych potraw.Miejsce pracy: wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą: telefonicznyOferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Wrocław (dolnośląskie)

PRAWNIK-SPECJALISTA - od 2 000 PLN

przygotowywanie umów, pism procesowych, analiza przepisów prawnych, zastępstwo klientów przed sądami powszechnymi z upoważnienia radców prawnych i adwokatów współpracujących z kancelarią
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Pakowanie produktów z oferty organizatora, dbanie o porzadek w miejscu pracy, załadunek i rozładunek transportów, przygotowywanie wysyłek sklepu internetowego, przygotowywanie zamówień z zachowaniem terminów realizacji.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Chmielniki (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kutno (łódzkie)

INŻYNIER DS. OPROGRAMOWANIA - od 10 000 PLN

Tworzenie, analizowanie, poprawianie, zmienianie, zapisywanie, testowanie, wdrażanie i opracowywanie programówkomputerowych; Administrowanie infrastrukturą i oprogramowaniem; Administrowanie bazami danych, systemami i sieciamiProjektowanie, optymalizacja i wdrażanie sieci; Wykonywanie innych czynności w zakresie informatyki, w szczególnościw zakresie obsługi i doradztwa Świadczenie usług hostingowych. Analizowanie wymagań biznesowych/ projektowych i dokumentowanie rezultatówTworzenie aplikacji/ systemów komputerowych na podstawie uprzednio udokumentowanej analizyTworzenie dokumentacji dostarczanego oprogramowania w całym procesie wytwórczymPoprawianie błędów aplikacji/ systemów, w tym tworzenie nowych rozwiązań dla prawidłowego ich funkcjonowania
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Konfekcjonowanie pproduktów piekarniczych i cukierniczych, przygotowanie produktów do wykładania do sklepów, utrzymnaie czystości
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Sosnowiec (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Rutka-Tartak (podlaskie)

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO - od 2 700 PLN

Realizowanie wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży, w tym prowadzenie aktywnej sprzedaży oferowanych przez Bank produktów bankowych i nie bankowych oraz produktów Grupy Kapitałowej Banku; Doradztwo w wyborze nowego produktu oraz w sprawach związanych z bieżącą obsługą; Poszerzanie zakresu dotychczasowej współpracy z klientami (cross-selling i up-selling); Realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych zlecanych przez klientów, rozliczanie kasy; Prowadzenie ewidencji realizowanych operacji w odpowiednich systemach informatycznych; Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.Osoby zainteresowane mogą wysyłać CV na adres e-mail: rekrutacja.szczecin (at) pkobp.pl lub składać bezpośrednio w oddziale banku w Myśliborzu.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Trzcianka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 2 000 - 3 000 PLN

Obsługa klienta w zakresie sprzedaży materiałów budowalnych, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Kraków (małopolskie)

106U TECHNIK ELEKTRYK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wykonywanie czynności admin. biurowych, przyjmowanie i rejestrowanie faktur, poczty oraz przesyłek, segregowanie i archiwizowanie dokumentów, odbieranie telefonów, obsługa urz. biurowych, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Skowieszyn (lubelskie)

KURIER - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

- wykonywanie prac administracyjno-biurowych w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska związanych z gospodarowaniem odpadami komunalnymi
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Parczew (lubelskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 925 PLN

Kładzenie przewodów elektrycznych, czytanie rysunku technicznego, umiejętność obsadzania puszek elektrycznych, montaż osprzętu, podłączanie rozdzielnic do 1kV
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Zielonka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Spzredawca w sklepie spożywczym, obsługa klienta, spzredaż towarów, wykładanie towarów na półki.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Łódź (łódzkie)