Praca 488U SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 488U SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK RESTAURACJI FAST FOOD - od 2 150 PLN

przygotowywanie posiłków kuchni azjatyckiej i wietnamskiej, organizacja pracy w restauracji, obsługa klienta, sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Piaseczno (mazowieckie)

ASYSTENT POCZTOWY - 997,4 PLN

-awizowanie listów,- awizowanie powtórne listów, zwroty ;istów poleconych, układanie dokumentów, obsługa systemu pocztowego ,porządkowanie towarów, obsługa klienta, porządkowanie, przygotowywanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Oleśnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków II zmiany
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Bogaczewo (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA ST FP (M) - 997,4 PLN

- zapoznawanie się z dokumentami,- archiwizacja dokumentów,- kopertowanie i wysyłanie korespondencji,- telefonicznie informowanie osób bezrobotnych o organizowanych giełdach pracy i spotkaniach organizacyjnych,- bieżąca pomoc przy obsłudze klienta,- obsł. urządzeń biurowych,- pomoc przy organizacji giełd pracy i spotkań informacyjnych,- informowanie pracodawców o skierowanych do nich usługach rynku pracy,- archiwizacja dokumentów,- udzielanie informacji o szkoleniach,- informowanie osób zakwalifikowanych na szkolenia indywidualne,- telefoniczne informowanie osób bezrobotnych o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- telefoniczne wzywanie osób bezrobotnych w spr. dot. złożonych wniosków,- bieżąca pomoc przy obsłudze Klienta,- tel. informowanie Pracodawców o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- tel. umawianie Pracodawców na spotkania w spr. dot. złożonych wniosków,- przekazywanie dokumentów do właściwych komórek organizacyjnych Urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA/MAGAZYNIER/KIEROWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż artykułów i akcesorii meblowych, magazynowanie, obsługa wózka widłowego, rozwóz materiałów do klientów
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Chorzów (śląskie)

POWER MŁODSZY SPECJALISTA DS KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

osoby do 30 r.ż.nauka weryfikacji dokumentów księgowych, poprawności ich sporzadzania, bieżąca obsługa kontrahentów, zapoznanie z formami prowadzenia księgowości, przygotowywanie faktur i wprowadzanie do systemu, archiwizacja dokumentów, nauka w zakr. księgowania w Podatkowej Książce Przychodów i Rozchodów, wprowadzanie danych do systemu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ - od 925 PLN

Pobieranie krwi, wykonywanie podstawowych badań.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Kalisz (wielkopolskie)

POZOSTALI JUBILERZY, ZŁOTNICY I POKREWNI - 997,4 PLN

Pozostali jubilerzy, złotnicy i pokrewni
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 200 PLN

wyksz. podstawowe, chęci do pracy,osoba zarejestrowana w PUP na dzień 17.01.2017, poniżej 30 r/ż
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, organizowanie zaopatrzenie, przyjmowanie dostaw towarów, sporządzanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Pruchnik (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY ST (POWER) - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, obsługa telefoniczna klienta, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

prace pomocnicze przy szalowaniu, stemplowniu, wylewaniu mieszanek betonowych, prace musrarskie i tynkarskie
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Stanisławów (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzen biurowych, wypełnianie dokumentów związanych z działalnością cechu, wysyłanie i odbieranie korespondencji, organizacja zaopatrzenia w artykuły wyposażenia biura, wprowadzanie danych
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Cieszyn (śląskie)

MAGAZYNIER - od 14 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, przygotowywanie paczek do wysyłek kurierskich, utrzymywanie porządku na przestrzeni magazynowej i jego obrębie
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Plewiska (wielkopolskie)

LAKIERNIK TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

Lakiernik tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Myszków (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Olszyna (dolnośląskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - OPERATOR WTRYSKARKI - do 1 850 PLN

obsługa maszyn - wtryskarek, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Ostaszewo (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - do 2 000 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ SZKOLNYCH- KLASY LEKCYJNE, KORYTARZE, TOALETYWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMEJĘTNOŚCI SPRZĄTANIA
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa biurowa
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Raciąż (mazowieckie)

OPERATOR MYJNI / WULKANIZATOR - od 1 900 PLN

Obsługa myjni samochodowej, montaż i wyważanie opon samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Sieradz (łódzkie)

KIEROWNIK MAGAZYNU - od 2 800 PLN

praca na magazynie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Kluczbork (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

porządkowanie terenu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Walichnowy (łódzkie)

MURARZ - od 2 400 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Nowa Wieś (małopolskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

obsługa gości, klientów ośrodka, nauka rozliczeń za pobyt i dodatkowe usługi
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Jantar (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

MANAGER - od 2 000 PLN

Dbałość o wizerunek i budowanie marki, promowanie i reklama, prowadzenie fanpagea, kreowanie menu, rekrutacja pracowników, organizacja i usprawnianie pracy zespołu, budowanie atmosfery i motywowanie pracowników, zarządzanie kosztami, budowanie atmosfery i motywowanie pracowników utrzymanie wysokiej jakości obsługi, organizacja obsługi cateringu na imprezach okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Siedlce (mazowieckie)

MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI - 2 000 - 2 530 PLN

montaż i kontrola jakości wyrobu gotowego, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Chrzanów (małopolskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Brdów (wielkopolskie)