Praca GLAZURNIK-BUDOWLANIEC (DO PRZYUCZENIA) Suchedniów SEB-SUN ENERGY Sebastian Odelski

Stanowisko: GLAZURNIK-BUDOWLANIEC (DO PRZYUCZENIA)

Wynagrodzenie: 1 850 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: -wykładanie glazury

Data publikacji: 2016-07-25

Lokalizacja: Suchedniów (świętokrzyskie)

Pracodawca: SEB-SUN ENERGY Sebastian Odelski

Powstańców 1863 r. 60, 26-130 Suchedniów, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK-BUDOWLANIEC (DO PRZYUCZENIA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suchedniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skarżyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Suchedniów

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 3 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Praktyka w zawodzie mile widziana. Może być osoba chętna do przyuczenia.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: SEB-SUN ENERGY Sebastian Odelski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: skarżyski

Gmina pracodawcy: Suchedniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suchedniów

Ulica pracodawcy: Powstańców 1863 r.

Numer budynku pracodawcy: 60

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik