Praca 260U HANDLOWIEC Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 260U HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PŁYTKARZ - od 2 000 PLN

Płytkarz
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Bolesławiec (dolnośląskie)

PROGRAMISTA .NET - do 11 000 PLN

- Dodanie nowych funkcjonalności do komponentów systemu, używając technologii C# / .NET, - Implementacja funkcjonalnych zmian, - Pisanie testów jednostkowych, - Projektowanie i wdrażanie zmian.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK SERWISU - od 971 PLN

zapewnienie gościom restauracj satysfakcji z obsługi, dbanie o czystość stanowiska pracy i używanych narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER DAMSKI (Z) - do 1 850 PLN

fryzjer damski
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Tarnów (małopolskie)

STAŻ - MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

pon- czw 7.30-15.30 pt 7.30-14
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Opole (opolskie)

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO / MOBILNY / - od 2 500 PLN

samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientow, przygotowywanie ofert , raportowanie efektów pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Łączenie szwów bocznych, odszywanie rękawów, kieszeni, kołnierzy, stójek.Wykonywanie pasków do spodni, spódnic.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY DZIAŁU MARKETINGU - 997,4 PLN

obsługa klienta, archiwizowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji sprzedazy
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Morszków (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA ART. KOSMETYCZNYCH - od 1 850 PLN

sprzedaż art. kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - do 2 000 PLN

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Bierawa (opolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 13 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Dębowiec (wielkopolskie)

ZDOBNIK SZKŁA - od 1 850 PLN

-malowanie ozdób choinkowych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Wola Batorska (małopolskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Badania instalacji elektrycznej
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Podgórzyn (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK PROJEKTU - 8 000 - 20 000 PLN

koordynowanie prac zespołów projektowych,organizacja i kontrola realizacji etapów projektu w kontekście jego realizacji na czas i w zaplanowanym bodżecie, kontakt z klientami spółki Luxoft Poland
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Zabierzów (małopolskie)

OBSŁUGA KLIENTA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Brzezie k. Sulechowa (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Praca biurowa w dziale części zamiennych serwisu samochodowego;
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane: murowanie, tynkowanie, malowanie, zabudowa K-G (ścian kartonowo- gipsowych), tapetowanie, tynki ozdobne ścian, prace hydrauliczne i elektryczne.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Łowoszów (opolskie)

SPECJALISTA DS. ORGANIZACYJNO-PRAWNYCH - od 2 000 PLN

Sporządzanie projektów pism procesowych. Prowadzenie repertoriów spraw sądowych. Sporzadzanie opinii (projektów) prawnych. Udział w rozprawach cywilnych i gospodarczych. Czynności związane z bieżącą obsługą kancelarii.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (82OP) - od 13,75 PLN

Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z poleceniem przełożonego. Obsługa maszyn. Dbanie o miejsce pracy. Odpowiedzialność za jakość wytwarzanych produktów.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Jatne (mazowieckie)

KUCHARZ (J. ROSYJSKI) - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

Sprzedawca w branży przemysłowejstaż w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

POMOC BIUROWA - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Sejny (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż kwiatów ciętych i doniczkowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kalisz (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Układanie, naprawianie, rozbieranie, wykańczanie ciągów pieszych. Praca na terenie województwa mazowieckiego
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Ciechanów (mazowieckie)

609S PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

kontrola nad przyjęciem i wydaniem towaru z magazynupod waględem jakościowym i ilościowym
EL-DAR SP. Z O.O. - 2016-09-02 - Radom (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - od 1 750 PLN

Obsługa gości, przyjmowanie rezerwacji.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Kępno (wielkopolskie)