Praca 25U (SKARYSZEW), POMOCNIK OPERATORA LINII TARTACZNEJ Tomaszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tomaszów, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
25U (SKARYSZEW), POMOCNIK OPERATORA LINII TARTACZNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: tartacznik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: tartacznik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

103S SERWISANT - od 2 800 PLN

wykonywanie instalacji/serwisu sprzętu biomedycznego
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gorzyce (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

magazynier
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Więcki (śląskie)

OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO - od 2 000 PLN

obsługa sprzętu
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK FARMACJI (Z) - do 1 850 PLN

Technik farmacji
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Tuchów (małopolskie)

USTAWIACZ MASZYN GWOŹDZIARSKICH - 2 704 - 3 134 PLN

Uruchamianie, bieżąca obsługa i nadzór nad pracą maszyn, sprawdzanie sprawności maszyn, sprawdzanie i realizacja zlecenia produkcyjnego, sprawdzanie wymiarów gwoździ - SPC - czynności z zakresu statystycznej kontroli procesu, wypełnianie kart produkcyjnych, ustawianie/przestawianie maszyn zgodnie z metodologią SMED, korekta ustawień maszyn, montaż i demontaż części wewnątrz maszyny, smarowanie maszyn, obsługa wózka jezdniowego, transport stojakow/ szpul z drutem, kontenerów i materiałów, ustawianie na maszynie stojaków/ szpul z drutem, obsługa wciągnika, zakładanie stojaków/ szpul na zawiesia, trawers, przywóz i odstawianiekontenerów, obsługa zgrzewarki do drutu, wykonywanie czynności związanych z prewencyjnym utrzymywaniem sprawności maszyn, ich czystości, udział w kołach jakości, rozwiązywanie problemów technicznych/ technologicznych, uczestnictwo w szkoleniach operacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wrocław (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

przeglądy okresowe, montaz instalacji LPG, bieżące napracy
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Nowy Kamień (świętokrzyskie)

KUCHARZ/KA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. OPERACJI BANKOWYCH 3 (BANKING OPERATIONS SPECIALIST 3) - od 5 250 PLN

1. Otwieranie instrumentów finansowych na zlecenie klientów oraz aktualizowanie istniejącej bazy danych; 2. Sporządzanie raportów kontrolingowych dotyczących poprawności danych instrumentów finansowych; 3. Regularny kontakt ze stakeholderami oraz powiązanymi zespołami; 4. Udział w różnorodnych inicjatywach i projektach; 5. Odpowiadanie na zapytania klientów.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wrocław (dolnośląskie)

FREZER - 2 200 - 3 000 PLN

FREZOWANIE ELEMENTÓW STALOWYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, ZNAJOMOŚĆ OBRÓBKI SKRAWANIEM, UMIEJĘTNOŚĆ USTAWIENIA MASZYNY, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

skierowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Goleniów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wykonywanie drewnianych konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

1817U - FRYZJER - od 1 860 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Radom (mazowieckie)

CIEŚLA - 1 850 - 3 500 PLN

praca na realizowanych budowach
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Grębocin (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Kowale (pomorskie)

SEKRETARKA - do 1 900 PLN

Ewidencja dokumentów przychodzących i wychodzących, sporządzanie pism, aktualizacja danych, rozliczanie- arkusz Excel, obsługa administracyjna biura.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Gdynia (pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac: proste ściegi, łączenie boków, odszywanie kieszeni, stójek, ozdobne stębnówki, lamowanie szwów.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gostynin (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace gospodarcze, porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - od 1 850 PLN

przycinanie i sortowanie elementów drewnianych na wymiar
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łaszczów (lubelskie)

POMOC OPIEKUNA-WYCHOWAWCY W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

Pomoc w opiece, pielęgnacja dzieci, karmienie, przewijanie dzieci, pomoc w toalecie, zabawa z dziećmi, pomoc wychowawcy
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Kraków (małopolskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

naprawa opon, dętek i innych elementów
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Łobez (wielkopolskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Rybaki (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 1 900 - 3 000 PLN

sprzedaż, estetyczne pakowanie produktu do sprzedaży, przygotowywanie prezentów oraz kwiatów
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zznajomość zasad obsługi klienta, obsługa kasy fiskalnej, ustalanie cen z uwględnieniem marży, sporządzanie raportów z kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Płock (mazowieckie)

TOKARZ OSN - od 2 500 PLN

operowanie tokarkami ogólnego i specjalnego przeznaczenia do obróbki elementów metalowych, w tym obróbka skrawaniem numerycznym
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Chrzanów (małopolskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

Krojenie materiałów
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Głogówek (opolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 900 PLN

Gastromia: praca przy kasie- sprzedaż produktów kawowych, obsługa urządzenia- kawiarek, produkcja, wydawania napojów kawowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 860 PLN

przygotowywanie posiłków, sprzedawanie w kasynie, dbanie o jakość i usługi
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Czarne (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 15 PLN

roboty ogólnobudowlane, prace na dachach
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Chorzów (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed