Praca 1837U MECHANIK SAMOCHODOWY Radom kontakt przez PUP

Stanowisko: 1837U MECHANIK SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-09-28

Lokalizacja: Radom (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1837U MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: mechanik samochodów osobowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: do uzgodnienia

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: aytoryzowana stacja obsługi samoch.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: mechanik samochodów osobowych

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ - od 925 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

produkcja pieczywa
kontakt przez PUP - 2015-03-13 - Stargard (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób powyżej 30 roku życia. Komputerowe wystawianie wypisów, korespondencji, spraw bieżących. Pomoc pielęgniarce oddziałowej w przygotowaniu dokumentacji prowadzonej w oddziale szpitala. Obsługa urządzeń biurowych. Dbanie o kompletność zapisów w dokumentacji medycznej. Przygotowanie dokumentów do archiwizacji.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOC DOMOWA - do 1 000 PLN

wykształcenie podstawowe, staz pracy 2 lata na podobnym stanowisku, znajomość kuchni mongolskiej, pomoc w gospodarstwie domowym, w rodzinie mieszanej, gotowanie posiłków, także kuchni mongolskiej, dbanie o czystość, robienie zakupów,
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Marki (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kobylany (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 200 PLN

OBSŁUGA LINII TECHNOLOGICZNEJ
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Owadów (łódzkie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - przygotowanie stanowiska pracy, mycie , dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, przygotowanie materiałó na zlecenie lekarza, pracygotowanie materiałów opatrunkowych, utrzymanie stanowiska pracy i gabinetów w należytej czystości, rejestracja pacjentów, rejestracja pacjentów, komunikacja z pacjentem w środowisku pracy,Czynniki chemiczne: środki dezynfekcyjne,Czynniki biologiczne: HBV, BCV, HIV , gruźlica
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Grodków (opolskie)

MECHANIK - od 3 300 PLN

Naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń.Wymagania: uprawnienia SEP, wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Racibórz (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/g satnowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Sejny (podlaskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - 997,4 PLN

MONTAŻ URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH, GRZEWCZYCH, WOD-KAN
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Mokra Prawa (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

praca przedstawicielka handlowego
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Pabianice (łódzkie)

FAKTURZYSTKA - KASJERKA - 997,4 PLN

fakturowanie sprzedaży - zakupu, obsługa klienta (staż dla osób do 30 roku życia)
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

kontakt z kandydatami poszukującymi pracy, weryfikacja cv, dodawanie ogłoszeń internetowych
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Biała Podlaska (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 404,3 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Białystok (podlaskie)

SPRZĄTACZKA OBIEKTU - od 1 850 PLN

sprzatanie pomieszczeń magazynowych i produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Izdebki (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE ZAKUPÓW I JAKOŚCI - 997,4 PLN

1. Kontakt z dostawcami (potwierdzanie terminów).2. Wyszukiwanie części zamiennych wg zapotrzebowania od działu Utrzymania Ruchu.3. Przygotowywanie dokumentów dot. zamówień.4. Udział w audytach i walidacjach wyrobów i procesów.5. Udział w analizach MSA dla sprzętu pomiarowego.6. Pomoc w sporządzaniu sprawozdań.
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Łęczyca (łódzkie)

STAŻ - 2) KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kalisz (wielkopolskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - od 1 850 PLN

pomoc przy dzieciach, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Lewin Brzeski (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Zakopane (małopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 400 PLN

Obsługa koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Barlinek (zachodniopomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

sporządzanie raportów i baz danych klientów z Indii potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy, obsługa poczty elektronicznej w języku hindi
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK PRALNI - 997,4 PLN

pon - pt 9.00 - 17.00
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Turawa (opolskie)

ROBOTNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

prce przy obróbce drewna, montaż
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 300 PLN

sprzedaż towaru, obsługa klientów wietnamskich
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (RPO) - od 2 000 PLN

sprzedaż towaru, kwiatów, układanie bukietów, wiązanek
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Drezdenko (lubuskie)