Praca 1593U - PRACOWNIK BIUROWO-ADMINISTRACYJNY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1593U - PRACOWNIK BIUROWO-ADMINISTRACYJNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 900 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Czadrów (dolnośląskie)

KSIĘGOWA - od 2 200 PLN

bieżąca obsługa księgowa firmy, sporzadzanie rocznych sprawozdań finansowych, sporzadzanie deklaracji podatkowych, kontakt z US i współpraca z biegłymi rewidentami, bieżąca kontrola przebiegu rozliczeń podatkowych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Jaworzno (śląskie)

DRÓŻNIK - do 1 850 PLN

Prace fizyczne w zakresie utrzymania dróg gminnych
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Cieszanów (podkarpackie)

OPIEKUN W ŻŁOBKU - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - od 1 600 PLN

MUROWANIE ŚCIAN;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MUROWANIA ŚCIAN, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3m, 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

obsługa klienta,przyjmowanie metkowanie i układanie towarów, sprzatanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

POWER PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

-zapoznanie się z dokumentacją handlową i jej obiegiem, nauka programów komputerowych, nauka obsługi urządzeń biurowych-telefoniczne, faksowe i drogą elektroniczną oferowanie wyrobów hutniczych-sprzedaż wyrobów hutniczych oraz prowadzenie marketingu w celu pozyskania nowych miejsc
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta; wystawianie dokumentów sprzedażowych, kasowych, magazynowych; obsługa programów komputerowych; kontrolowanie gospodarki zapasami; przygotowywanie produktów do sprzedaży; inkasowanie należności ze sprzedaży produktów; dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy; pomoc nabywcy przy wyborze produktu.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

DEKARZ - od 3 000 PLN

Prace dekarskie na terenie woj. śląskiego.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY 1/2 ETATU - od 950 PLN

Układanie, sortowanie dokumentów, rozmowy telefoniczne, umawianie wizyt, branża papierniczo-szkolna
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Częstochowa (śląskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - do 3 100 PLN

wykształcenie zawodowe budowlane, staż pracy 3-5 lat, umiejętność czytania projektów budowlanych, montaz konstrukcji budowlanych, mocowanie profili, przykręcanie KG
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Ząbki (mazowieckie)

PSYCHOLOG - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 950 PLN

Prace porządkowe w gospodarstwie, głównie w sadzie. Dopilnowanie procesów wzrostu drzew, wykonywanie prac zleconych z obsługą maszyn rolniczych. Pomoc i organizacja załadunku towarów-jabłek do wysyłki, przygotowanie owoców do przechowywania. Komunikacyjna pomoc z zaangażowanymi pracownikami sezonowymi z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Rosołów (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO-KIEROWCA - od 1 750 PLN

pomoc przy pracach mechaniki samochodowej: prace przy naprawach samochodów ( spawanie,prace blacharskie i mechaniczne); kierowca samochodu do 3,5 tony do zadań prowadzonej działalności /dowozu i przewozu towarów/ - nie dotyczy transportu zarobkowego, inne bieżące prace zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Sanniki (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łętownia (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

przygotowywanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Lublin (lubelskie)

INTENDENT - 997,4 PLN

Intendentstaż w godz. 7.00-15.00, 10.00-18.00
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Pomoc biurowa, obsługa beneficjenta, wprowadzanie danych do systemu, archiwizacja i segregacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Szamotuły (wielkopolskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Nysa (opolskie)

POMOC W KUCHNI - 997,4 PLN

1. Przygotowywanie warzyw i owoców koniecznych do przyrządzania potraw.2. Wydawanie i pomoc w podawaniu posiłków na stołówce.3. Pomoc przy przyrządzaniu zup.4. Mycie i wyparzanie naczyń zgodnie z wymogami sanitarnymi.5. Dbałość o czystość na kuchni jak i w magazynach.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Łęczyca (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, gości.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Lipowa (śląskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kuryłówka (podkarpackie)

611S - PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Radom (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Szydłowo (mazowieckie)

INSPEKTOR - 997,4 PLN

INSPEKTOR
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)