Praca 155U - HANDLOWIEC Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 155U - HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 850 PLN

opracowanie nowych wzorów, wykonywanie zdjęć bombek
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Złotoryja (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Szreńsk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 2 400 PLN

DBANIE O CZYSTOŚĆ STANOWISKA PRACY, SKŁADANIE RAPORTÓW, ZAMAWIANIE TOWARÓW, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, MILE WIDZIANE ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO/NIEMIECKIEGO -MILE WIIDZIANA
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu Wydz. Obsługi Klientów i Korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Jedlicze (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

oferta stazu: przyjęcie towaru, pakowanie, załadunek na samochody
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Piła (łódzkie)

GLAZURNIK - od 1 250 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Warszawa (mazowieckie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Pracownik administracji
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Brodnica (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 3 000 PLN

Prowadzenia kontrolek godzin pracowników oddelegowanych, Prowadzenie dokumentacji kadrowo płacowej, Sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS,Składanie wniosków Druk A1, Sporządzanie druków PIT dla pracowników zatrudnionych.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

Prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ROZDRABNIAJĄCYCH - od 1 850 PLN

obsługa urzadzeń i maszyn do rozdrabniania w wyniku mechanicznego rozgniatania, rozrywania, rozcierania surowców wtórnych pochodzenia organicznego i nieorgancznego oraz produktów przemysłowych do rozmiarów wymaganych przy dalszej obróbce lub transporcie. przygotowywanie urzadzeń i maszyn do rozdrabniania oraz urządzeń towarzyszacych np. młynów walcowych. ustawianie urzadzeń i maszyn na odpowiednie materiały oraz wykonywanie czynności konserwacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Gąsawy Rządowe (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - NADARZYN - od 1 200 PLN

obsługa klientów i zawieranie kontraktów handlowych, pakowanie towarów, przygotowanie dowodów sprzedaży, pobieranie zapłat, praca od poniedziałku do piątku w godz. 10-14 lub 14-18
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Nadarzyn (mazowieckie)

KIEROWCA ZAOPATRZENIOWIEC - do 1 850 PLN

przywóz i wywóz towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

DYREKTOR WYKONAWCZY - do 2 500 PLN

negocjacje z partnerami rosyjskimi,zarządzanie firmą,szkolenie pracowników różnych firm na rynku polskim,rosyjskim i ukraińskim,prowadzenie transakcji,podpisywanie umów
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SAMODZIELNY EKSPERT DS. ANALIZY FUNKCJONALNEJ - od 17 000 PLN

Wspieranie rozwoju procesów biznesowych, kontakty z działem kontroli wewnętrznej, stworzenie specyfikacji funkcjonalnej we współpracy z analitykiem biznesowym, optymalizacja autoryzacji użytkowników i globalnych platform SAP, przeprowadzanie konfiguracji systemu, opracowanie koncepcji i materiałów do celów szkleniowych
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kraków (małopolskie)

SZLIFIERZ METALI - 997,4 PLN

obsługa szlifierki Metabo, szlifowanie rękojeści, szlifowanie szczęk, złącza, ramion i wgłębień łyżeczek
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (Z) - od 2 100 PLN

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Tarnów (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie zamówień do wysyłki, wyjazdy na targi branżowe, wyjazdy do klientów, zdobywanie nowych klientów, dbanie o dobre relacje z aktualnymi klientami, realizowanie planów sprzedażowych, przygotowywanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Pogórska Wola (małopolskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Brzeg (opolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

pomoc nauczycielom w organizowaniu i prowadzeniu procesu dydaktycznego i wychowawczo - opiekuńczego. Wykonywanie czynności związanych z opieką nad dziećmi, w tym czynnosci higienicznych
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Sanok (podkarpackie)

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Łomża (podlaskie)

DEKARZ - od 14 PLN

prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Świętochłowice (śląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

przewóz materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Puławy (lubelskie)

ELEKTRYK (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych,- przygot. projektów pism,- kontakt z podopiecznymi fundacji.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łódź (łódzkie)

ADMINISTRATOR STRON AKWARYSTYCZNYCH - 997,4 PLN

administrowanie strondodawanie nowych produktów na stronęobsługa klientów internetowychaktualizacja stron prowadzenie forum
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ARCHITEKT APLIKACJI WEB - od 18 500 PLN

Projektowanie zintegrowanych platform, rozwój Java oraz tworzenie scenariuszy, szkolenie pracowników w zakresie administrowania platformami, integracja danych, identyfikacja, rozwiązywanie i kontrolowanie rozwiązań w zakresie używanych technologii, doradzanie w zakresie zarządzania technologiami.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed