Praca 139U - ASYSTENT PROJEKTANTA Jedlnia-Letnisko kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jedlnia-Letnisko, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 139U - ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jedlnia-Letnisko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód:
inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI PUNKTU LOMBARDOWEGO - od 1 914 PLN

sprawdzanie przyjmowanych towarów; sporządzanie umów; wykładanie towaru; sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Sandomierz (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 3 500 PLN

praca na stanowisku kucharza
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób zarejestrowanych w PUP Krapkowice, Miejsce pracy Zdzieszowice
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Zdzieszowice (opolskie)

INTROLIGATOR / PAKOWACZ - od 1 900 PLN

Oklejanie , klejenie, pakowanie kasetek okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Gdynia (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

spotkania z klientami, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC W KUCHNI - 997,4 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu i obróbka mięsa, drobiu. Przygotowywanie warzyw do obróbki termicznej. Podstawowe czynności podczas przygotowywania potraw mącznych. Dbałość o czystość na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wstepna obróbka warzyw i owoców, utrzymanie w czystości pomieszczeń i urządzeń kuchennych
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Latchorzew (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie surowców do produkcji, sporządzanie dań, serwowanie dań.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

DORADCA ROLNICZY - 997,4 PLN

praca wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Boguchwała (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Łobzów (małopolskie)

KRAWIEC - 1 800 - 2 000 PLN

szycie kaletnicze
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Chorzów (śląskie)

MONTER URZĄDZEŃ ENERGII ODNAWIALNEJ - od 1 850 PLN

praca w delegacji, umiejętność czytania rysunku technicznego, konserwacja oraz naprawa urządzeń systemów energii odnawialnej, montaż urządzeń, przygotowanie odpowiednich narzędzi pracy uzależnionych od wykonywanego rodzaju montażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Węgrów (mazowieckie)

INSTRUKTOR SPORTU - od 1 850 PLN

treningi z młodzieżą, podnoszenie umiejętności technicznych i piłkarskich
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-FAKTURZYSTA - od 1 850 PLN

-sprzedaż i obsługa w sklepie spożywczym, wypisywanie faktur, obsługa klienta, zajmowanie i przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Niepołomice (małopolskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 1 850 PLN

wykładanie towaru na półki
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Ryki (lubelskie)

ARCHITEKT - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Zakopane (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 13,6 PLN

Sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń sanitarnych i powierzchni użytkowych, przewożenie pościeli (transport ręczny), czynności pomocnicze w dziale służby pięter.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ossa (łódzkie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w zakresie mechaniki pojazdowej
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Knopin (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

- obsługa klienta, w tym obsługa telefoniczna- kontrola rozliczeń pracowników
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

- pomoc w czynnościach samoobsługowych dzieci,- pomoc w przebiegu zajęć grupowych,- pomoc przy spożywaniu posiłków,- drobne czynności porządkowe,- pomoc dzieciom w pracy z materiałem montessori,- pomoc w opracowaniu materiałów biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Szarów (małopolskie)

POMOCNIK MŁYNARZA-DOŚWIADCZENIE 3 MIESIĄCE - od 9 PLN

Pakowanie mąki, ładowanie palet, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - od 2 000 PLN

Przygotowanie metali do lakierowania, dobór farby do lakierowania proszkowego, pakowanie.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Trzciany (mazowieckie)

KASJER WALUTOWY - od 2 400 PLN

skup, sprzedaż walut, bieżące analizowanie systemów finansowych - kursy walut, bieżące , codzienne rozliczanie gotówki
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 000 PLN

Transport towarów na terenie magazynu, dokonywanie rozładunków i załadunków towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Dąbrówka Nowa (mazowieckie)

593S KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

transport krajowy
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Maków (mazowieckie)

WOŹNA (STAŻ) - 997,4 PLN

Dbanie o utrzymanie ładu i porządku w szkole
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Ryki (lubelskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

- Przygotowywanie urządzeń do pracy.- Sporządzanie potraw wspólnie z kucharzem.- Dobieranie surowców i półproduktów.- Wykonywanie obróbki ręcznej, mechanicznej i termicznej.- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.- Przestrzeganie przyjętych zasad pracy i instrukcji.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Kartuzy (pomorskie)