Praca 1383U PRACOWNIK BIUROWY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1383U PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

STAŻ/PO WER/ - ASYSTENT NAUCZYCIELA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM - 997,4 PLN

wspieranie nauczyciela w zadaniach wynikających z realizacji podstawy programowej
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Ciecierzyce (lubuskie)

GONIEC/SANITARIUSZ - do 1 850 PLN

Utrzymanie bieżącej czystości na przydzielonych odcinkach.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Gdańsk (pomorskie)

328U MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 050 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

Obsługa urządzeń fiskalnych, wykładanie towaru, zamawianie i odbieranie towaru, ekspozycja towaru, obsługa klienta. Praca w godzinach 6:00-21:00
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Porąbka Iwkowska (małopolskie)

ROBOTNIK LEŚNY-ART.150F (DOTYCZY OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

porządkowanie terenów leśnych, nasadzenia, pielęgnacja upraw leśnych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Trzebicz Nowy (lubuskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Brzeg (opolskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

rozliczanie faktur, sporzadzanie kosztorysów, przyjmowanie rozliczeń, umawianie klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg programu staż
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Zapoznanie sie z przepisami bhp i p.poż, obsługa klienta, ekspozycja towaru, przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, sprawdzanie dat przydatności towarów do spiożycia
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sosnowiec (śląskie)

MECHANIK MASZYN - od 1 850 PLN

Toczenie elementów metalowych i z tworzyw sztucznych, znajomość zasad obsługi maszyn i urządzeń, znajomość przechowywania tworzyw sztucznych, gumy i metali, umiejętność czytania i wykonywania rysunków technicznych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Częstochowa (śląskie)

HANDLOWIEC - od 2 600 PLN

Sprzedaż i promowanie towarów, obsługa i pozyskiwanie klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PROJEKTANT ROZWIĄZAŃ - od 11 500 PLN

Monitorowanie złożonych zależnych oraz responsywność systemowa, identyfikowanie oraz przewidywanie czynników ryzyka, tworzenie, rozwijanie oraz migracja na nowe platformy zgodnie ze strategią, tworzenie oraz rozwijanie zautomatyzowanych systemów oraz procedur, prowadzenie konsultacji technicznych, tworzenie planów finansowych oraz prognoz z uwzględnieniem planów budżetowych, pozyskiwanie feedbacku w celu rozwijania bardziej efektywnych rozwiązań, tworzenie ciągłych usprawnień, utrzymywanie wysokich standardów, przekształcanie wymaganego przebiegu działań w jasną wizję.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Brańsk (podlaskie)

198U - DIAGNOSTA LABORATORYJNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Radom (mazowieckie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gościejewo (wielkopolskie)

OPERATOR TRAKA TAŚMOWEGO - od 1 850 PLN

praca na traku taśmowym - usuwanie żądanej grubości tarcicy, cięcie kłód, ostrzene pił na ostrzałce do pił taśmowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Sterławki Wielkie (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY SANITARNEJ - od 2 000 PLN

Sporządzanie rysunków w programie Autocad w zakresie branży sanitarnej.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER/KA - od 2 530 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 1 950 PLN

sprawozdania finansowe, rozliczenia podatków, odprowadzanie podatków do odpowiednich urzędów
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kosów (mazowieckie)

PRACOWNIK KOLEKTURY - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Kluczbork (opolskie)

CIEŚLA/ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Deskowanie, szalowanie, betonowanie, montaż zbrojenia.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kielce (świętokrzyskie)

KELNER/KA - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, mile widziane zawodowe lub średnie.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Tworków (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO O MASIE POW. 3,5T - od 2 050 PLN

Kierowca międzynarodowy. Przewóz towarów do Białorusi, Rosji i Kazachstanu. Porozumiewanie się po rosyjsku i angielsku na trasie i u kontrahentów.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Ciche (kujawsko-pomorskie)

INSTRUKTOR FITNESS - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa urządzeń fitness
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Truskolasy (śląskie)