Praca 1347U SPRZEDAWCA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1347U SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER OKIEN, ROLET I BRAM (STAŻ) - 997,4 PLN

montaż stolarki budowlanej u klienta (drzwi, okna, rolety, bramy)
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Lubin (dolnośląskie)

STAŻ- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Pon - Sob 8-16 lub 10-18
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Opole (opolskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

realizacja zamówień, praca na terminalach PDA, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY (S) - 997,4 PLN

Umawianie spotkań z klientami, tworzenie bazy danych potencjalnych klientów, prowadzenie działań telemarketingowych, tworzenie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Tarnów (małopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Sprzedawca w stacji paliwtankowanie samochodówobsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

- dostawa towarów- Ukraina
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Krosno (podkarpackie)

KIEROWCA BUSA - do 2 000 PLN

Kierowaniem busem, rozwożenie towaru do klienta na terenie UE.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Karczowiska (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 950 PLN

- Obsługa klienta- Obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Działoszyn (łódzkie)

PRACOWNIK NAWAŻALNI - od 1 850 PLN

Naważanie surowców
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Tychowo (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

MONTAŻYSTA RUSZTOWAŃ - od 2 000 PLN

montaż - demontaż rusztowań, praca wg. zleceń, mozliwe zakwaterowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Ozorków (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

administracja obsługi klienta wewnetrznego i zewnętrznego w ośrodku wypoczynkowym w Gryżynie. Osoba zarejestrowana w PUP , profil II, do 30
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Gryżyna (lubuskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Zielona Góra (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Ponik (śląskie)

KIEROWNIK OŚRODKA WCZASOWEGO - od 1 750 PLN

Zarządzanie ośrodkiem wypoczynkowym
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Węgierska Górka (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Transport towarów na terenie Unii Europejskiej.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Paczków (opolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 850 PLN

Przygotowywanie zbiorników do gazu
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Redaki (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy - brygadzista
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 1 850 PLN

UDZIELANIE INFORMACJI Z ZAKRESU OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW PRAWA, WSPÓŁPRACA Z USTAWOWYMI PARTNERAMI; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA;
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kisielewo (mazowieckie)

POWER SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staz dla osób do 30r.ż. artystyczne pakowanie prezentów, robienie kokard ozdobnych, obsługa kasy fiskalnej, realizowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Pniewo (wielkopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Obsługa kancelaryjna Wydziału - kopertowanie pism, wypisywanie zwrotnych potwierdzeń odbioru, obsługa klientów Wydziału ubiegających się o świadczenia rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego (pomoc przy wypełnianiu wniosków), świadczenie wychowawcze, dodatek mieszkaniowy i energetyczny.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Gdynia (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

Udzielanie informacji i wyjaśnień klientom i kontrahentom ZGDO; pomoc w sporządzaniu sprawozdań, tworzenie niezbędnych zestawień; opracowywanie projektów pism wychodzących; pomoc w opracowywaniu uchwał i zarządzeń ZGDO; pomoc w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych, funduszy zewnętrznych; prowadzenie ewidencji i rejestrów ZGDO; sporządzanie dokumentów finansowych; numerowanie, dekretowanie dokumentów finansowo-księgowych, księgowanie operacji finansowych, weryfikacja wpływających deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi; prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z wysyłką, segregacją i rejestracją korespondencjo; czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń Przewodniczącego Zarządu ZGDO-pracodawcy, Kierownika Biura bezpośredniego przełożonego, nie wchodzących w zakres czynności w ramach posiadanych umiejętności i kompetencji, jeżeli wymaga tego interes urzędu.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Chojna (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Białobrzegi (mazowieckie)

OBSŁUGA STEBNÓWKI DWUIGŁOWEJ - od 2 500 PLN

szycie operacyjne
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie i właściwa obróbka surowców przeznaczonych do sporządzania posiłków, przygotowywanie posiłków w tym posiłków dietetycznych, porcjowanie i wydawanie posiłków na poszczególne oddziały
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)