Praca 126S SALOWA/POMOC WYCHOWAWCY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
pomoc wychowawcy, sprzątanie sal, wydawanie posiłków

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: 126S SALOWA/POMOC WYCHOWAWCY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: salowa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: salowa

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - PRASA - od 1 850 PLN

sprzedaż prasy
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Alwernia (małopolskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kórnik (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1) Obsługa klientów 2) przyjomowanie i weryfikacja dokimetów na prawo jazdy i inne szkolenia 3) obsługa programów komputerowych do szkolenia 40 prace biurowe związane z działalnoscią gospodarczą ośrodka 5) utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wejherowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Siemiatycze (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

g
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pomoc przy opisywaniu dokumentów finansowych, kopiowaniu dikumentów, rozdziale materiałow biurowych, archiwizowaniu dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Słupsk (pomorskie)

KONSERWATOR (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

naprawa sprzętu szkolnego, remonty pomieszczeń szkolnych, dbałość o otoczenie szkoły
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kobylanka (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W DZIALE SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Doświadczenie mile widziane; podstawowa/komunikatywna znajomość języka angielskiego, uprawnienia na wózek widłowy; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER(Z,N) - od 2 000 PLN

Sprzedaż art. spożywczo- przemysłowych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Tuchów (małopolskie)

SPECJALISTA DS MARKETINGU - od 2 600 PLN

Opracowywanie stategii marketingowych, pozyskiwanie reklamodawców, sponsorów, klientówna usługi świadczone przez spółkę. Planowanie, organizowanie oraz koordynowanie imprez na terenie spółki i poza nią
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Głogów (dolnośląskie)

WOŹNY - od 1 850 PLN

prace techniczne
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Lębork (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Kłodzko (dolnośląskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

prace przy porzadkowaniu dróg powiatowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Samborzec (świętokrzyskie)

GŁÓWNA KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

prowadzenie ksiąg rachunkowych, aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów, dekretowanie i ksiegowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji ksiegowej i uzgadnianie ich z kontami ksiegi głównej, przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych, współpraca z instytucjami zewnetrznymi (US,ZUS,GUS,NBP), przygotowywanie przelewów bankowych i ksiegowanie wyciągow bankowych,potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrachentami, kontrola należności i zobowiazań, prowadzenie spraw organizacyjnych firm.
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

wykonywanie praco budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Chorzów (śląskie)

DIAGNOSTA - ELEKTRONIK - od 2 500 PLN

naprawa produktów w procesie produkcji uznanych jako uszkodzone, analiza przyczyn odrzucenia produktu, monitorowanie działania sprawności maszyn testujących przy pomocy wskaźników procesowych
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Kwidzyn (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU - od 1 850 PLN

przewóz osób, kontrola stanu pojazdu, kierowanie pojazdem samochodowym
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 950 PLN

telefoniczna sprzedaż produktów, obsługa firmowej poczty elektronicznej, telefoniczna obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Mroków (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Naprawa i konserwacja części i układów machanicznych w pojazdach samochodowych, naprawa układu jezdnego samochodów osobowych i dostawczych, poprzez naprawę obejmującą m. in. montaż i demontaż kól, zmianę i/lub naprawę ogumienia, wyważanie kół, ustawianie geometrii układu jezdnego.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI KIEROWNICY DO SPRAW OBSŁUGI BIZNESU I ZARZĄDZANIA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 200 PLN

Zarządzanie dostawami i przygotowanie zamówień klientów, analizowanie rynku także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - 997,4 PLN

Zapoznanie z procesami występującymi w dziale (transport krajowy, międzynarodowy, transfery międzymagazynowe), zapoznanie z procesem komunikacji i obiegiem dokumentów, zapoznanie z wymogami dotyczącymi rozliczania faktur transportowych, zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu realiacji dostaw towarów i surowców, weryfikacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Leszcze (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS KEBABU - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość kuchni tureckiej oraz receptur tureckiego kebabu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zduny (wielkopolskie)

POMOCNIK DEKARZA - do 3 000 PLN

pomoc przy pracach dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Stargard (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Andrespol (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, metkowanie cen, utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Bedlno (łódzkie)

POMOC SZKUTNIKA - od 2 000 PLN

Naprawa i konserwacja statków i łodzi.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

OBUWNIK - 997,4 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Stary Pilczyn (mazowieckie)

- organizacja pracy biurowej, - przepływ informacji w zarządzaniu biurem, - tworzenie zestawień, - wprowadzanie danych do systemu, - archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Starogard Gdański (pomorskie)