Praca 1251U - SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY Radom kontakt przez PUP

Stanowisko: 1251U - SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-06-14

Lokalizacja: Radom (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1251U - SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK MECHANIKA - do 1 850 PLN

prace związane z naprawą samochodów osobowych, wymiana opon
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Rakszawa (podkarpackie)

KOSIARZ TERENÓW ZIELONYCH - od 1 850 PLN

pielegnacja terenów zieleni miejskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Brzeg (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

prowadzenie sekretariatu, przyjmowanie zamówień na pasze, udzielanie informacji klientom dotyczącej sprzedaży pasz
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Biała Podlaska (lubelskie)

MAGAZYNIER- OBSŁUGA KOMPUTERA - od 2 200 PLN

Wprowadzanie danych do systemu, weryfikacje plików excel, znajomość obsługi komputera
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Rąbień (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 400 PLN

Wykształcenie zawodowe; doświadczenie: brak wymagań; sumienność, dokładność i skrupulatność, zdolności manualne, dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym, czterobrygadowym, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnice; zakres obowiązków: załadunek i rozładunek detali, prace fizyczne związane z dźwiganiem i przenoszeniem wyrobów, dbałość o jakość wykonywanych detali, manualna obróbka detali, kontrola jakości wyrobów gotowych; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice, strefa ekonomiczna;
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Gliwice (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Złotów (wielkopolskie)

OPERATOR WALCA DROGOWEGO - od 1 850 PLN

Według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Ciechanów (mazowieckie)

KRAWIEC/KRAWCOWA - do 1 850 PLN

Różnego rodzaju przeróbki i usługi krawieckie oddieży i wszystkich tekstylii. Jedna zmiana, umowa na okres próbny.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. SPRZEDAŻY - 2 000 - 4 000 PLN

Sprzedaż telefoniczna, poszukiwanie potencjalnych odbiorców i dostawców. Tworzenie własnej bazy danych klientów, sporządzanie ofert handlowych, praca biurowa.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DS.ZOBOWIĄZAŃ. - od 4 900 PLN

Monitorowanie zadłużeń i zobowiązań klientów,nadzorowanie spłat zobowiązań.Kontakt z klientami zagranicznymi hiszpańskojęzycznymi oraz portugalskojęzycznymi.
kontakt przez PUP - 2017-08-03 - Łódź (łódzkie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Pon - Pt 7:00-14:35 lub 11:00-18:35
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Opole (opolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

obsługa przyrządów ślusarskich
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Płońsk (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie samochodem dostawczym. Odbiór opakowań surowców wtórnych oraz innych opakowań sztucznych z gospodarstw rolnych.
kontakt przez PUP - 2014-12-05 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIURA SERWISU SAMOCHODOWEGO (Z) - do 2 000 PLN

Pracownik obsługi biura serwisu samochodowego
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Tarnów (małopolskie)

KUCHARZ KUCHNI TAJWAŃSKIEJ - od 2 100 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, wymagana znajomość tradycyjnych receptur kuchni tajwańskiej, przygotowywanie potraw kuchni tajwańskiej, min. 2 letnie doświadczenie w kuchni tajwańskiej.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHARZA - do 16,5 PLN

Obróbka wstępna półproduktóe i właściwe gospodarowanie nimi. Przygotowywanie posiłów.
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Ossa (łódzkie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przyjmowanie korespondencji,- obsługa intereantów,- rejestr pism zewnętrznych,- prowadzenie bazy systemu obiegu dokumentów,- adresowanie i opieczętowanie korespondencji.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Zgierz (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

staż - wykonywanie i nadzorowanie zabiegów fizjoterapeutycznych i kinezyterapii, fizykoterapii i masażu klasycznego i limfatycznego, ustalanie indywidualnego planu ćwiczeń z zakresu kinezyterapii, zabiegów z fizykoterapii i masażu dla danego schorzenia i stanu pacjenta, przeprowadzenie testów czynnościowych określających sprawność ruchową w celu odp. postępowania fizykoterapeutycznego, przeprowadzanie rehabilitacji przywracającej sprawność w chorobach zaburzeń czynności ukł. ruchu, prowadzenie rehabilitacji i psychoterapii u osób poi amputacji oraz po chorobach ukł krążenia, prowadzenie dokumentacji ćwiczeń i zabiegów fizj. ,czynny udział w działaniach promocji zdrowia i profilaktyce, podnoszenie wiedzy i umiejętnośći zawodowychPromieniowanie: nadfioletowe, laser, podczerwone, elektromagnetyczne,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiligicznych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

praca wg. programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Lubaczów (podkarpackie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

prowadzenie dokumenatcji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Staszów (świętokrzyskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- pomoc w karmieniu pacjentów,- utrzymanie czystości łóżek, stolików i pomieszczeń szpitalnych.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI GASTRONOMII - do 2 200 PLN

Obsługa klientów w punktach gastronomicznych wg. określonych standardów (sprzatanie stanowiska pracy, w tym utrzymanie czystości w całej strefie gastronomicznej), wydawanie klientom dań przygotowywanych przez kucharzy, przygotowywanie kawy, hot-dogów, gofrów, zapiekanek). Umowa zlecenie, praca na trzy zmiany 8:30-14:30, 11:00-19:00, 14:30-22:30.Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

pracownik ogólnobudowlany
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz art. spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Biała Podlaska (lubelskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych i ich zespołów, kontrolowanie stanu technicznego zespołów i układów oraz regulacja i sprawdzanie działania pojazdu jako całości za pomocą urządzeń diagnostycznych, wykonywanie operacji demontażowo-montażowych pojazdów samochodowych, usuwanie usterek w ramach napraw bieżących i okresowych, przeprowadzanie konserwcji i zabezpieczeń antykorozyjnych, wymiana płynów eksploatacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Klonówiec (wielkopolskie)