Praca CIEŚLA - ZBROJARZ Sanok PPHU "SATURN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
Zamkowa 3, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgdn.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: CIEŚLA - ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sanok

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Nazwa pracodawcy:
PPHU "SATURN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Sanok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sanok

Ulica pracodawcy: Zamkowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: usługi remontowo- budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Nowosielce (podkarpackie)

do uzgodnieina
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Sanok (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

wg. wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Sanok (podkarpackie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Unimet Sp. z o.o. - 2016-09-23 - Sanok (podkarpackie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 500 PLN

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Zagórz (podkarpackie)

KONSULTANT HANDLOWY CAD/CAM/CAE - od 2 000 PLN

Prowadzenie sprzedaży oprogramowania inżynieryjnego, poszukiwanie potencjalnych klientów, prowadzenie prezentacji, rozmów oraz negocjacji handlowych, raportowanie planów oraz wyników sprzedaży
"DES ART" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-14 - Sanok (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 10 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez OHP - 2016-06-09 - Sanok (podkarpackie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

ATW S.A. - 2016-05-11 - Zagórz (podkarpackie)

SORTOWACZ-BRAKARZ SZKŁA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Sanok (podkarpackie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

1. Prowadzenie księgowości:a) budżetowej i pozabudżetowej urzędu,b) zdań inwestycyjnych i funduszy celowych.2. Sporządzanie analiz i sprawozdań z wykonania budżetu gminy.3. Aktualizacja zmian w planach finansowych gminy.4. Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz ewidencji wyposażenia.5. Prowadzenie księgowości projektów współfinansowanych ze środków UE.6. Fakturowanie sprzedaży.7. Ponadto wykonywanie innych czynności wchodzących w zakres wykonywanej pracy oraz czynności powierzonych przez Wójta
Urząd Gminy w Komańczy - 2016-02-17 - Komańcza (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Usługowy Zakład Eksploatacyjny Zbigniew Pielech - 2016-04-26 - Sanok (podkarpackie)

CIEŚLA-ZBROJARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie szalunków systemowych, zbrojenie konstrukcji żelbetonowych
Teran 2 Anna Bolek - 2016-03-15 - Pass (mazowieckie)

WYTŁACZARKOWY - od 1 850 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy ,,POGLESZ" - 2016-08-03 - Sanok (podkarpackie)

KOLPORTER GAZETEK REKLAMOWYCH - od 200 PLN

Kolporter gazetek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-01-05 - Sanok (podkarpackie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zakład Usług Mieszkaniowych "ADDA" s.c. - 2016-12-01 - Sanok (podkarpackie)

TARTACZNIK - od 1 850 PLN

Praca w tartaku, obsługa maszyn
P.H.U."BALKA" Rzepka Aniela Przysietnica - 2016-06-13 - Tyrawa Wołoska (podkarpackie)

CIEŚLA/ZBROJARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie do prac zbrojarsko-ciesielskich, wykonywanie robót zbrojarsko-ciesielskich na budowach obiektów
Wiesław Ludwikowski PBH WIECHBUD - 2015-11-18 - Poręba (śląskie)

CIEŚLA - ZBROJARZ - od 1 850 PLN

prace ciesielskie, prace zbrojarskie (wykonanie zbrojeń), montaż szalunków, prace ogólnobudowalne,
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Legnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
PPHU "Rich" Ryszard Piechowicz - 2016-07-11 - Sanok (podkarpackie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI KATERINGU - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Zahutyń (podkarpackie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PROCESÓW CHEMICZNYCH - od 1 850 PLN

Łączenie elementów montażowych, wulkanizacja, cięcie, znakowanie, sortowanie elementów montażowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Sanok (podkarpackie)

kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Zabłotce (podkarpackie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Nowosielce (podkarpackie)

DZIENNIKARZ - od 1 750 PLN

Agencja Wydawniczo - Reklamowa Korso Sp. z o.o. - 2015-12-21 - Sanok (podkarpackie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 2 000 - 3 000 PLN

Doświadczenie w obróbce skrawaniem(toczenie, frezowanie) -mile widziane
ATW S.A. - 2016-06-16 - Zagórz (podkarpackie)

SPRZEDAWCA ODZIEŻY - od 1 850 PLN

Sprzedawca odzieży
kontakt przez OHP - 2016-06-22 - Sanok (podkarpackie)

PRAKTYKANT/-KA W WYDZIALE ZASIŁKÓW - nieodpłatny

- POZNANIE STRUKTURY ORGANIZACYJNEJ WYDZIAŁU,- ZAPOZNANIE SIĘ Z ZADANIAMI JAKIE SĄ REALIZOWANE PRZEZ PRACOWNIKÓW,- ARCHIWIZOWANIE DOKUMENTÓW.
ODDZIAŁ ZUS W JAŚLE - 2016-03-17 - Sanok (podkarpackie)

CIEŚLA-ZBROJARZ - od 900 PLN

prace ciesielskie i zbrojarskie wg zleceń pracodawcy
Nelsbud sp. z o.o. sp.k. - 2016-07-06 - Opole (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed