Praca SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY Tczew kontakt przez PUP

Stanowisko: SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zawarty w programie stażu

Data publikacji: 2016-07-20

Lokalizacja: Tczew (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tczewski

Zawód:
specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 11.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Obsługa kas fiskalnych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
miła aparycja, uprzejmość w kontakcie z klientem

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Al. Solidarności 14a, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: tczewski

Gmina pracodawcy: Tczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tczew

Ulica pracodawcy: Al. Solidarności

Numer budynku pracodawcy: 14a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy