Praca PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ. Nowe Płoniawy UBOJNIA ZWIERZĄT Sławomir i Jadwiga Wojniłowicz Spółka Jawna

06-210 Nowe Płoniawy 10A, powiat: makowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wypisywanie faktur, przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe Płoniawy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: makowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płoniawy-Bramura

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe 4-6 lat.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy:
UBOJNIA ZWIERZĄT Sławomir i Jadwiga Wojniłowicz Spółka Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV / Skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: makowski

Gmina pracodawcy: Płoniawy-Bramura

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowe Płoniawy

Numer budynku pracodawcy: 10A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej