Praca PRACOWNIK MAGAZYNU Zabierzów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zabierzów, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
praca na magazynie, skanowanie, przenoszenie, podnoszenie itp. Praca na jedną zmianę w godz.8-16, 12 zł/h brutto. Praca w Zabierzowie.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK MAGAZYNU

Data zakończenia pracy: 16.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

REKRUTER PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH - od 1 100 PLN

KOMPLEKSOWE PROWADZENIE PROCESÓW REKRUTACYJNYCH PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH, POZYSKIWANIE KANDYDATÓW DO PRACY TYMCZASOWEJ ZGODNIE Z OCZEKIWANIAMI KLIENTA, SAMODZIELNE PROWADZENIE PROCESU REKRUTACJI I SELEKCJI KANDYDATÓW, WYJAZDY SŁUŻBOWE, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW Z PRZEPROWADZONYCH DZIAŁAŃ, WSPÓŁPRACA Z INNYMI ODDZIAŁAMI (PRZYJMOWANIE ZAPOTRZEBOWAŃ NA REKRUTACJĘ, USTALENIE TRYBU REKRUTACJI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE, DYSPOZYCYJNOŚĆ I GOTOWOŚĆ DO WYJAZDÓW SŁUŻBOWYCH, PRAWO JAZDY KAT.B BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE 1,5 ROKU, DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.POLSKIEGO, J.UKRAIŃSKIEGO I/LUB J.ROSYJSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Serwis, naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kraków (małopolskie)

SELEKCJONER-POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość selekcji zwierząt futerkowych. Wyselekcjonowanie zwierząt futerkowych w ilości 11 100 szt.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Dębowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów od handlowców pochodzenia wietnamskiego, prowadzenie negocjacji z kontrahentami pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BARMANKA - do 1 850 PLN

przygotowywanie i podawanie napojów
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Chorzów (śląskie)

HYDRAULIK - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Oferta pracy.Rozpakowanie towaru.Układanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

przygotowanie ofert wykonawczych, ustalenie zakresu zadań, koordynacja zadań inwestycyjnych, rozliczenie końcowe inwestycji, wyszukiwanie nowych kosztorysów
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wilków (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

oferta stażu:karmienie zwierząt, przygotowanie pasz
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kaczory (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 300 PLN

Zarządzanie i koordynowanie pracy biura, obsługa klientów, odbieranie poczty tradycyjneji elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań oferowanych, monitorowanie rozstrzygniętych przetargów.
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Grójec (mazowieckie)

SZWACZKA - od 2 500 PLN

Szycie rękawic.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Nysa (opolskie)

TYNKARZ - od 1 250 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 1 850 PLN

Obsługa klientów w języku obcym
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Sieradz (łódzkie)

KIEROWCA AUTOLAWETY - od 1 850 PLN

przewóz samochodów
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kraśnik (lubelskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

obsuga klienta,obsuga kasz fiskalnej,wzstawianie paragonów i faktur,sporządzanie raportów fiskalnychobsuga urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Leszno (wielkopolskie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

Obsługa tokarek skrawających, pzystosowanych do obróbki wiórowej elementów metalowych.Obróbka metali : toczenie, skrawanie, wiercenie, wykonywanie gwintówWykonywanie elementów wg. dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Siennica (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

organizowanie i koordynowanie pracy kancelaryjno-biurowej sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Porosły (podlaskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Czerwieńsk (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Lublin (lubelskie)

obsługa klienta, rozkładanie towaru, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SORTOWACZ ODPADÓW KOMUNALNYCH- PO STAŻU - od 1 850 PLN

Sortowacz odpadów komunalnych
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Choszczno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW - od 12 PLN

podstawianie/odbiór samochodów, obsługa klienta, przygotowanie i kontrola stanu technicznego pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Katowice (śląskie)

ZBROJARZ K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

PRASOWACZKA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed